Top 10 9 Year Old Boy Gift Ideas – Kostky a stavebnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Stavebnice na sestavení závodního auta Buggy, LEGO Technic Offroad závodní kočárek, model auta Rally 42164, autíčko pro děti, dárek pro 8leté chlapce a dívky

#ad
LEGO #ad - Zení a odpružení: tvé dítě může testovat autíčko na srdce a ledviny a vyzkoušet zadní odpružení a sklápění, které závodní auto LEGO Technic rychle nakloní na obě strany.

Hračka do kočárku pro 8leté chlapce a dívky: lego technic offroad závodní kočárek nabízí dětem, které milují závodní autíčko spoustu zábavy při stavění a hraní. Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je pěknou odměnou nebo skvělým dárkem pro chlapce a dívky, kteří milují stavební hračky a modelové stavebnice. 4válcový motor: tato autíčko lego má stejné detaily jako skutečné závodní kočárky a má mimo jiné pohyblivý 4válcový motor. Vod do světa techniky: stavebnice lego technic realisticky představují pohyby a mechaniku modelů, aby mladým stavitelům LEGO přiblížili svět techniky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka2.78
Šířka7.52
Číslo dílu42164
Modelka42164
Zárukatbd

2. Kosmos

#ad

Sphericon, experimentální sada pro děti od 8-12 let, úžasné experimenty s optickými iluzemi a iluzemi mimo jiné s 3D brýlemi, KOSMOS 654252 Fun Science, Brain Tricks, břidlicová místnost

#ad
Kosmos #ad - Od zrcadla přes fascinující sphericon až po 3d obrazy sami vytvořené – experimenty opouštějí malé hádanky a překvapí optickými iluzemi. Proč nemohu najednou namalovat ty nejjednodušší věci.

Experimentální sada kosos vysvětluje dětem od 8 do 12 let fungování jejich mozku a vyzývá k jízdě na horské dráze vlastní hlavou. Zažít ohromující iluze a fascinující efekty na vlastním těle: Mozek je uveden v omyl rychleji, než si člověk myslí. Návod doprovází jednotlivé pokusy, vysvětluje předměty a vnáší světlo do tmy iluzí – tím člověk pochopí, čemu vlastnímu oku sotva chtějí uvěřit. Brain triky nadchnou nejen to, že vás zajímají o MINT a vědu. Jak může mít postava dvě tvary současně.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška11.61
Délka7.72
Šířka2.6
Číslo dílu654252
Modelka654252
ZárukaZákonná záruka

3. smart games

#ad

Smart Games, IQ Puzzler Pro, Puzzle Game with 120 Challenges, 3 režimy přehrávání, 8+ let

#ad
smart games #ad - 120 výzev ve 3 různých herních režimech iq-puzzler pro je další úrovní úspěchu prodeje IQ-Puzzler: 120 výzev ze tří různých herních režimů, včetně výzev ve 2D a 3D.
Značkasmart games #ad
VýrobceSmart Games #ad
Výška2.23
Délka1.5
Hmotnost0.03
Šířka0.43
Číslo díluSG 455US
ModelkaSG 455US
Zárukano

4. OMWay

#ad

Dárky pro 13 14leté chlapce dívky, stavebnice na konstrukci, Solární robotická hračka od 8 let, OMWay 12 v 1 STEM experimenty pro děti ve věku 9 10 11 12

#ad
OMWay #ad - Nejnovější upgrade konstrukčního robota 12 v 1 dvanáct různých konstrukčních robotů se může pohybovat všude. Když robot běží na slunci, jsou děti nadšené svými výsledky. Srozumitelný návod k použití s 190 díly není projekt jednoduchý, kteří potřebují více fantazie a schopnosti myšlení, proto jsme připravili srozumitelný návod pro stavbu robota, abychom pomohli dětem při instalaci.

Obsahuje jednoduché přírodovědné, technické, trénuje ale také praktické a schopnosti dětí řešit problémy, inženýrské a matematické dovednosti, zlepšuje logické myšlení a sebedůvěru a rozvíjí schopnost dětí pracovat v týmech. S touto hrou se mohou děti ve věku 8–14 let naučit stavbu robotů a různé základní fyzikální znalosti a kultivovat své praktické schopnosti a představivost. K dispozici je také možnost instalace zásuvek na baterie pro roboty na baterie, které nejsou omezeny počasím a lze je kdykoli a kdekoli hrát.

To je obtížné pro děti 8–12 let, aby sestavili robota. Stem program pro děti 8–12 letvědecká stavebnice robotických nástrojů na solární energii pomáhá dětem naučit se jednoduchým pravidlům robotického a mechanického provozu. Myslím, jak potěší jsou chlapci a dívky, že by to byl nejlepší dárek k narozeninám, velikonocům a vánocům vůbec! dokážete si představit, když dostanou do rukou robotickou hračku poháněnou solární energií a s jakou vážností vstoupí do stavební hry STEM. Například se roboti pohybují na slunci a plavou ve vodě.
ZnačkaOMWay #ad
VýrobceShantou Buluke Science & Educational Toys Co., Ltd. #ad
Výška2.56
Délka11.22
Hmotnost1.01
Šířka7.09
Číslo dílu214B
Modelka214B
Záruka1 rok

5. Coodoo

#ad

Ideale Geschenke für Kinder im Alter von 6+ bis 8–12 Jahren, Bastelsets, Coodoo Wassermarmorierungsfarbe für Kinder – Kunsthandwerk für Mädchen und Jungen

#ad
Coodoo #ad - Die wärmsten geschenkideen perfekt für kinder zum basteln in der bibelschule, einfaches DIY-Spielzeug als Geschenk für Eltern oder Großeltern, thanksgiving, um ihre eigenen einzigartigen Muster zu erstellen, Muttertag, mint-projekten oder für alltägliche Kinderaktivitäten, zu Kunst- und Handwerksunterrichtsprojekten, Vatertag Tag usw.

Die besten kunst- und bastelsets unsere coodoo-bastelsets enthalten alles, um ihre marmorierungsreise zu beginnen. Befolgen sie die gebrauchsanweisung, wirbeln Sie sie zu einem beliebigen Muster auf und übertragen Sie sie auf Papier. Ein lustiges und lehrreiches geschenk für alle altersgruppen das wassermarmorierungs-farbset ist für Kinder jeden Alters und Erwachsene geeignet. Hinweis: bitte rühren sie das kunstversorgungspulver langsam in Wasser ein, und verwenden Sie es dann nach 4–5 Stunden Stehenlassen.

Entfesseln und entfachen sie ihre kreativität anstatt auf papier oder leinwand zu malen, malen sie lieber auf. Sicher und ungiftig das coodoo wassermarmorierungs-farbset enthält pigmente und kunstpulver, die sicher, bis keine großen Anbackungen entstehen, ungiftig und umweltfreundlich sind. Wunderschöne, lassen sie die Farbe auf die Zeichenflüssigkeit fallen, mit Marmor bemalte Kunst. Wasser! mit diesem kunsthandwerk erlernen Sie die traditionelle Technik des Marmorierens von Farbe.
ZnačkaCoodoo #ad
Výška1.38
Délka10.35
Šířka7.01
Číslo díluNo. 728

6. lgtlqt

#ad

Vnitřní i venkovní použití, dospělé, Létající míč hračka, magická spinnerin, dárky pro děti, 2023 Pro modrá, Hover Ball Mini dron Flying Orb Boomerang UFO míč s 360° otočnými RGB LED světly

#ad
lgtlqt #ad - Levitace: umístěte létající míč vodorovně a nechte hračku do země pomalu vznášet ve výšce 1 cm až 5 cm ve vaší ruce. Jednoduché ovládání a přenosné nabíjení: nejprve zapněte spínač, 74 palce, což se snadno přenáší.

Létající míčky jsou krásně zabalené a jsou to nejlepší cestovní hračky, vánoční dárky a zajímavé dárky k narozeninám. Rovný bumerang: hoďte o 15° horizontálně a vertikálně nahoru a pak odletěte zpět do původního směru. 2. Rovný let dolů: horizontálně a vertikálně o 15° dolů uvolněte kyvadlovou kouli, rovně se ponoří. Triky s létajícími koulemi1. Otočte pro létání: naklonit doleva nebo doprava. Nejnovější upgrade létajícího míče 2023 tato létající koule má vylepšený motor, vylepšený kulovitý design a trojnásobnou životnost baterie, čímž se výrazně snižují potíže s ovládáním létající koule a lze dosáhnout vyšší přesnosti a více funkcí.

Jedinečný dárek na létající míč tato létající hračka s míčem dokáže efektivně trénovat reakční schopnost dětí. Vestavěná, struktura je pevná a materiál je měkký a lehký!3. Můžete hrát kdykoli a kdekoli. 4.
Značkalgtlqt #ad
VýrobceDONGGUAN TESIMAI ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.74
Délka3.74
Šířka3.74
Číslo díluTSM004-B

7. Zero-G Roadster

#ad

Styroporové letadlo, dětská hračka, katapult, interaktivní hry, pistole, venkovní zahrada, kluzák, dětské narozeniny, dárky pro chlapce dívky od 3 4 5 6 7 8 9 10 let, Hračka do letadla

#ad
Zero-G Roadster #ad - Dobré pro děti, tak podporují sociální kontakty. Je velmi lehký, protože hmotnost jednoho letadla činí pouze 25 g. Ps: barva letadel je náhodná. Lze jej také létat, pokud letadlo používáte samostatně, a letadlo vyletí lehkým hodem. Interaktivní výuková hračka děti si mohou hrát se svými přáteli, aby zjistili, kdo létá dál.

Bezpečný materiál a snadná obsluha letový kluzák je vyroben z pěnové hmoty, která je bezpečná a netoxická. Hračka do letadla 2 v 1 kombinace 3 pěnových letadel a startovacího děla zdvojnásobuje zábavu. Zábavná hra pro venkovní použití s touto létající hračkou mohou děti trénovat koordinaci rukou a očí a uvolnit oči. Jednoduše zasuňte křídla do trupu a použijte je se startovacím kanónem, děti hračku snadno ovládnou a šťastně si s ní hrají.

Aerodynamický design letadlo má jedinečný aerodynamický design a integrovanou protizávaží pro dosažení nejlepšího těžiště, aby letadlo dosáhlo nejlepších letových podmínek, zlepšuje se kluznost ve vzduchu a dosáhne se rychlého letu. Rodiče se mohou také připojit k dětem a závodit, aby se učily hravé znalosti o letadle a gravitaci. Je to zábavná a nová létající hra. Zatímco házíte letadlo a lovíte, můžete trénovat a být šťastní. Při stisknutí spouště se letadlo nastartuje.
ZnačkaZero-G Roadster #ad
VýrobceZero-G Roadster #ad
Číslo díluNO.888-1
ModelkaNO.888-1
Záruka6 měsíců

8. Euclidean Cube

#ad

Transforming Cubes Magic Puzzle Cubes pro děti a dospělé galaxické kostky, Euklidovská kostka Star Cube Magic Cube

#ad
Euclidean Cube #ad - Jedna je rozdělena na 2 : tuto kostku yoshimoto lze rozdělit na 2 duté kostky nebo hvězdy a obě ruce si mohou hrát současně. Snadno se nosí, ať jdete kamkoliv, který má hladký povrch, a kdykoliv se budete bavit. Perfektní dárek: tato kostka s hvězdami je ideálním dárkem pro děti a dospělé, chlapce, narozeniny a svátky.

Krásné dárky pro rodinu, přátele, dívky a především lidi, kteří jsou stresovaní a mají strach.3d rubikovská kostka zappelphilipp: velikost kostky: 5, země, 5 cm. Můžete vytvořit mnoho různých tvarů. Barva je krásná galaxie prostoru, včetně saturnu, 5 x 5, uranu, měsíce, venuše a dalších barevných a magických nálepek na hvězdnou oblohu, 5 x 5, pluta, které děti vědí více o sluneční soustavě.

Jak vtipné to je! vysoce kvalitní a bezpečný materiál: tato kouzelná hvězdicová kostka je vyrobena z materiálu ABS, takže se může bez blokování převrátit. Leva proti strachu a stresu: zmírňuje nervozitu a úzkost, pomůže vám soustředit se na úkol a může zlepšit flexibilitu vašich prstů. Velmi vhodné pro každé prostředí jako kancelář, zatímco zvládnete úkol nebo jednoduše počkáte, škola, dům atd.
ZnačkaEuclidean Cube #ad
VýrobceSHANTOU KAI YU PLASTIC CO.,LTD #ad
Výška2.24
Délka2.24
Hmotnost0.08
Šířka2.24
Číslo dílu0517D
Modelka0517D

9. pearoft

#ad

Dárky pro 6-12 let Chlapecké dívky Rubikovská kostka Hry pro 7 8 9 10 11 let Děti Infinity Cube Narozeninový dárek pro 6+ děti dospělé, Hračka od 6 7 8 9 10 let Děti Dívky Chlapci

#ad
pearoft #ad - Exkluzivní vzory stačí k tomu, aby si je 7 8 9 10 let oblíbili. Kostka 3d galaxy: tato kostka má nádherné galaxie, pluto, uran, země, mezi nimi saturn, měsíc a venuše. Hraní s vašimi dětmi ve volném čase může také posílit pouto rodičů a dětí a udržet je mimo videohry.

Kostka s hvězdami může zlepšit paměť dětí ve věku 7-11 let a pomoci zlepšit představivost a kreativitu. Zlepšete své flexibilní myšlení, kterou si můžete vzít všude s sebou, reflexy a flexibilitu prstů a zlepšete kognitivní schopnosti. Nechte 3d kostku pomoci odbourat stres a strach a nechte své děti a přátele odpočívat od jejich rušného učení a práce. Při hraní s touto 3d kostkou lze zlepšit barevnost a paměť dětí ve věku 6–12 let. Pokud se při práci cítíte podrážděni, opakovaně použitelná a vodotěsná. Dobře vypadající a stresující vzdělávací hračka: jedná se o hračku na odbourání stresu, abyste při práci snížili stres a úzkost a vytvořili pocit uvolnění.

Nádherný prostor pro galaxie může probudit zvědavost chlapců a dívek ve věku 6 7 8 9 10 let na vesmír a pak prozkoumat tajemství tohoto druhu. Ohromující hvězdná kostka je atraktivnější než tradiční Rubikova kostka. Kreativní nekonečná kostka 2 v 1: toto je aktualizovaná verze kostky. Velmi dobře se hodí do kanceláře, může vám pomoci odvrátit pozornost a uvolnit napětí.
Značkapearoft #ad
Výrobcepearoft #ad
Výška2.28
Délka7.52
Šířka5.08

10. Learning Resources

#ad

Learning Resources EI-8436 BrainBolt Genius rychlá paměťová hra se světly, přenosná hra, inteligentní hry pro děti ve věku 8-12, od 7 let

#ad
Learning Resources #ad - Kola svůj mozek: vyzvěte svůj mozek – s touto hrou od Learning Resources pro mozkovou koterapii, která podporuje myšlený přístroj. Zkontroluj své znalosti: hry ve variantě pro jednoho hráče nebo podržte závod hlavy k hlavě s přítelem a pokuste se zapamatovat delší sled než váš spoluhráč.

Obsahuje: přenosná elektronická hra s 21 světelnými tlačítky, varianta pro jednoho hráče a 2 přehrávače a 5 úrovněmi obtížnosti; potřebuje 3 AAA baterie nejsou součástí dodávky. Kdo správně ovládá všechna tlačítka, vyhraje kolo. Zábava na cestách: s přenosnou hrou pro vestovou tašku je zábava ze hry zaručena i na cestách: perfektní pro letadlo, restaurace, vlak a auto, čekárny a mnoho dalších příležitostí. Takto se hraje: sledujte posloupnost světla a stiskněte příslušná tlačítka pro opakování sekvence.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning resources #ad
Výška5
Délka7
Šířka2
Číslo dílu8436
Modelka8436