Top 10 Antibeschlag auto Innen – Kapalina na čištění skel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aurum-Performance

#ad

40 × 30 cm, Aurum-Performance® Savá vaflová utěrka na okna auta a hadřík na okna – 100% bez žmolků a absolutně bez šmouh 1

#ad
Aurum-Performance #ad - Absolutně bez šmouh – suchý hadřík je díky speciálnímu a jedinečnému vaflovému povrchu absolutně bez vláken a nezanechává žádné šmouhy na skle nebo laku. Extrémně savá – měkká vaflová struktura umožňuje snadné klouzání po povrchu a má mnohem vyšší absorpční kapacitu než běžné čisticí utěrky.

Křišťálově čistý pohled – savé vaflové utěrky v profesionální kvalitě byly vyvinuty speciálně pro čištění a sušení skla auta, oken a jiných skleněných povrchů. Nastříkejte čistič, nechte krátce působit a následně otřete utěrkou na čištění skel bez šmouh.

Ultra šetrný – speciální měkký okraj z mikrovlákna z mikrovlákna s vysokou absorpcí hadříků z mikrovlákna zaručuje šetrné použití a zajišťuje dlouhou životnost utěrek. Jednoduché použití – ideální v kombinaci s čističem skla.
ZnačkaAurum-Performance #ad
VýrobceAurum-Performance #ad
Výška0.01
Délka15.75
Hmotnost0.13
Šířka11.81
Číslo díluWT-S-1
ModelkaWT380

2. DR. WACK

#ad

250 ml,, Super čisticí směs do ostřikovačů Dr. Wack CW 1: 100

#ad
DR. WACK #ad - Dr. Nejvyšší čisticí výkon: náš koncentrát ostřikovačů splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, protože nečistoty nejen povrchově odstraňuje, ale bleskově zajišťuje křišťálově čistý výhled – perfektní pro časté řidiče! Speciální vzor: díky speciální receptuře proti usazování váže čisticí prostředek na okna vodní kámen a předchází tak ucpání ostřikovače.

Použití: Čistič skel smíchejte v poměru 1: 100 s vodou také vodou z vodovodu. Kromě toho obsahuje účinné látky, které prodlužují životnost stěračů. Cw1:100 super čistič kotoučů: se speciální recepturou našeho osvědčeného čističe autoskel budou vaše čelní skla bleskově čistá.

Dávkovací hlava 25 ml tak vytvoří 2, 5 litru čisticí kapaliny. Wack prémiová péče: od roku 1975 vyrábíme vysoce účinné a inovativní čisticí prostředky pro auto, motocykl a jízdní kola ve vynikající kvalitě. Lze jej míchat se všemi běžnými nemrznoucími prostředky.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. Wack #ad
Výška8.03
Délka1.81
Hmotnost0
Šířka1.81
Číslo dílu1745
Modelka1745
Zárukakeine

3. SONAX

#ad

Obzvlášť silný čistič skla zajišťuje zářivou čistotu s větším průhledem | č. zboží 02388410, SONAX XTREME Čiré kotouče 500 ml + 2x hadřík z mikrovlákna plus uvnitř + kotouč

#ad
SONAX #ad - 2x hadřík z mikrovlákna Plus vnitřní + sklo. Obzvláště silný čistič skla odstraňuje beze zbytků olejů, sazí filmy, zbytky znečištění hmyzu, mazací filmy, otisky prstů a zbytky nikotinu. Také v domácnosti se nejlépe hodí k čištění oken a zrcadel. Sonax výrobky pro péči o auto – made in germany – díky tomu se třpytí, co nás hýbe. Extrémně jemné utěrky z mikrovlákna nezanechávají žádné šmouhy, šmouhy nebo žmolky. Rozsah dodávky: 1x sonax 2388410 xtreme čiré 500 ml vč.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSONAX #ad
Výška9.33
Délka4.92
Hmotnost1.08
Šířka2.24
Číslo dílu238841
Modelka238841
Zárukazákonná záruka

4. NIGRIN

#ad

NIGRIN Čistič skel 200 x 245 mm, šedý, délka: 25 cm, se stahovacím okrajem a gumovou houbou

#ad
NIGRIN #ad - Barva: šedá. K čištění skel bez šmouh. S plastovou rukojetí a gumovou houbou. Stabilní hliníková trubka. Se stahovacím okrajem. Rozměry: stírací hrana: 20 cm, pracovní délka: 18 cm, celková délka: 25 cm.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo dílu71135
Modelka71135

5. Caramba

#ad

Caramba Easy Clean čistič na čelní sklo extra výhled 1 l – čistič skla do auta k zapečetění s odperlovacím efektem – čisticí prostředek na čelní sklo pro jasný výhled bez šmouh a mazání

#ad
Caramba #ad - Velká rozmanitost produktů – s rozmanitými produkty nabízí Caramba nejlepší řešení pro individuální požadavky na auta, motocykly a dům & techniku. Silné čištění – jako efektivní čistič nezanechává skleněná myčka žádné šmouhy a je kompatibilní s gumou, lakem, sklem, kovem, světlomety a vějířovými tryskami.

Pokrok a inovace od roku 1903 – caramba je expertem na chemické výrobky s vlastním výzkumem a vývojem v Německu. Inné zapečetění – koncentrát vody do ostřikovačů vytváří při každém použití povrchovou úpravu s odperlovacím efektem a zajišťuje jasný výhled i při nejsilnějším dešti – 1:4 koncentrát je velmi vydatný pro 5 l čisticí kapaliny.

Detaily a rozsah dodávky – čistič skel caramba easy clean extra viditelný, 1 x 1 l, koncentrát čističe skla automobilu s letní vůní, použitelný do 0 °C, č. Výr.
ZnačkaCaramba #ad
VýrobceCaramba Chemie GmbH & Co. KG #ad

6. elauelue

#ad

Elauelue Hadřík na okno 800 – čištění autoskel – řádné čištění čelního skla – hadřík na čelní sklo – čištění čelního skla uvnitř – čištění automobilů – čisticí hadřík na autoskla – sada 3 ks

#ad
elauelue #ad - Pro čištění autoskel s dlouhou životností čisticí utěrky s vynikajícím čisticím výkonem. Moderní hadřík na okna auta vyčistěte a odstraňte šmouhy – hadřík na čištění skel bez doschnutí – jemný hadřík z mikrovlákna pro čištění oken auta – hadříky na čištění oken auta.

Utěrky na čištění autoskel mají 2 strany – strana s rozpouštěním nečistot a jemná strana pro odstranění nečistot – často stačí voda bez chemických čističů skel – hadřík na čištění interiéru auta – utěrky pro čištění interiéru auta – čistič interiérů automobilů – čistič interiéru auta – profesionální čištění autoskel – hadřík na čištění čelního skla – moderní utěrky na čištění automobilů Čištění čelního skla Čištění – hadřík na čištění autoskel.

Neoslňující skla a rychlé čištění předních skel, uvnitř i zvenku pomocí speciálního hadříku na čištění skla automobilu – okna auta lze čistit beze šmouh bez šmouh. Sada 3 ks čisticích hadříků na okna 800 od elauelue – čisticí hadříky na autoskla 33 x 33 cm – profesionální čisticí hadřík na autoskla – 3 kusy.
Značkaelauelue #ad
Výrobceelauelue #ad
Výška0.12
Délka12.99
Hmotnost0.11
Šířka12.99
Číslo díluEL0400800UE

7. ALCLEAR

#ad

Čistič autoskel CrystalClear

#ad
ALCLEAR #ad - Verschluss mit Kindersicherung. Im auto innenraum lassen sich die Scheiben von hartnäckigen Nikotinrückständen, Klimaanlagendunst und Schlieren einfach & streifenfrei befreien.

Wir gewährleisten den idealen Durchblick. Unser auto glasreiniger sorgt für eine kristallklare Sicht bei Tag & Nacht. Deine sicherheit steht immer an erster Stelle. Der alclear windschutzscheiben reiniger erzeugt eine Schutzschicht, sodass Insekten, Volgekot, Baumharze & weitere Anhaftungen leichter entfernt werden können. Unser alclear glas reiniger spray ist neben der Windschutzscheibe auch geeignet als Glasreiniger Fenster, für Wohnmobile, Spiegel, Kacheln u. V. M. Einfach die oberfläche innen oder außen mit dem Glasreiniger Spray einsprühen & mit fusselfreiem Tuch nachwischen.
ZnačkaALCLEAR #ad
VýrobceALCLEAR #ad
Hmotnost2.43
Číslo dílu721GR
Modelka721GR

8. Stoner Car Care

#ad

Pro péči o auto, Stoner Car Care Čistič čelních skel automobilu 95160, 1 balení, čistič autoskel s utěrkou z mikrovlákna

#ad
Stoner Car Care #ad - Ideální ve spojení s čisticími prostředky na sklo Stoner Car Care Invisible Glass. Optimální pro čelní sklo a auto: pro nejlepší výhled a čirá skla vozidla čistěte čelní sklo, zákaly, jako jsou otisky prstů, prach, aniž byste se museli vytlačovat. Pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vaše tabule "neviditelné".

Spolehlivě čistí a odstraňuje nečistoty a nečistoty, kouřový film, čistič oken, skvrny od nečistot, boční skla a zrcátka vašeho vozidla pro nejlepší výhled a čiré sklo, zadní sklo, závoje, skvrny od vody a další. Kompletní čisticí sada pro optimální čištění autoskel a jiných skleněných povrchů. Včetně 2 čisticích čepic: speciální stěrače s pohodlnou rukojetí, trojúhelníkovou otočnou hlavou včetně dvou čisticích digestoří z mikrovlákna a koncového krytu se závěsným očkem. Otočná čisticí hlava pro snadné čištění: díky ergonomické rukojeti a trojúhelníkovému tvaru čisticí hlavy s funkcí otáčení dosáhnete nejen těžko přístupných míst, ale snadno a rychle čistíte.

Neviditelné sklo pro nejlepší pohled: pravděpodobně nejjednodušší a nejrychlejší způsob čištění čelního skla, čisté, oken a jiných skleněných povrchů. Ať už v autě, obytném vozu, lodi, skleněné stoly, okna, zrcadla, při práci nebo ve volném čase. Pro neuvěřitelně jasné, "neviditelné" kotouče. Optimální v kombinaci s čisticím prostředkem na sklo Stoner Car Care.
ZnačkaStoner Car Care #ad
VýrobceStoner #ad
Výška11
Délka2.25
Hmotnost0.3
Šířka7.25
Číslo dílu95160
Modelka95160

9. abrazo

#ad

čistič skel auta pro rychlé čištění, abrazo Sklo na auto CeraKlar, venkovní sklo, čistič autoskel automobilů, houba na auto, 2 čističe skla, bez škrábanců

#ad
abrazo #ad - Ceraklar je k dostání pro oblasti použití krbového skla, skla a skla do akvária. Abrazo sklo na auto ceraklar, 2 čističe skla, čistič autoskel pro rychlé čištění, čistič autoskel bez škrábanců, venkovní houba na auto.

Nerezový, autoskla, bez škrábanců a bez chemie. Ceraklar od abrazo od roku 1925 znamená perfektní čištění skleněných povrchů. Istič autoskel ceraklar poskytuje jasný výhled díky čelnímu sklu. Speciální houba pro důkladné čištění & pro rychlé "mezičasné dojíždění". Houba na autoskla působí okamžitě, zaručeně bez poškrábání a bez použití chemie. Inná strana se skládá z nejjemnějších mikrovláken v nerezové prémiové kvalitě.

Jednoduše navlhčete a setřete – elastická vláknitá textilie spolehlivě zachytí mouchy a pevně usazené nečistoty. K čištění skleněné tabule zvenčí nejsou nutné žádné další čisticí prostředky. Praktická čisticí houba k odstranění hmyzu a jiných odolných nečistot na čelním skle. Houbička na okna auta je opakovaně použitelná a nutností v každé sadě pro péči o auto.
Značkaabrazo #ad
VýrobceOSCAR WEIL GmbH #ad
Výška5.51
Délka4.13
Šířka1.38
Číslo dílu00301301
Modelka00301301

10. Coat-Up!

#ad

COAT-UP! Nano zapečetění autoskel s odperlovacím efektem 500 ml – odpuzovač deště a ošetření skla sprej s efektem proti dešti pro cca 20 předních skel

#ad
Coat-Up! #ad - Navíc je biologicky kompatibilní, tzn. Lepší vidění v noci: odpuštění vody snižuje oslňující efekty způsobené světlomety, pouličním osvětlením a odrazy mokrých silnic.

Mnohostranné použití: nanovesné těsnění lze použít nejen na autoskle, ale také na jiné sklo, ve sprše, na okno nebo na střeše terasy. Skutečné nanovyjištění: zapečetění skla neobsahuje silikony ani vosky. Biologicky a zdravotně nezávadná. Nízká spotřeba: na jeden čtvereční metr je zapotřebí 10 – 15 ml ošetření kotoučů. Efekt odlupování a snadné čištění: vynikající chování vodných a olejových kapalin. 500 ml stačí na cca 20 ochranných skel proti větru. Usnadňuje volné poškrábání. Tak jak by mělo být. Usnadňuje odstraňování nečistot a hmyzu z čelního skla. Chrání před námrazou, resp.
ZnačkaCoat-Up! #ad
VýrobceNANO4YOU GmbH #ad
Výška9.45
Délka2.56
Hmotnost0.98
Šířka2.56
Číslo dílu38021