Top 10 Bang Olufsen soundbar – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sonos

#ad

Hlasové ovládání Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit, černý – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Apple AirPlay2, Sonos Arc Soundbar

#ad
Sonos #ad - Reproduktor lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.

Ideální soundbar pro tv, filmy, hudbu nebo hry: s reproduktorem sonos arc můžete díky křišťálově čistému 3D zvuku a Dolby Atmos ještě intenzivněji zažít filmy a hudbu. S 2 reproduktory sonos one sl a Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5.

1 surround Sound Setup. Jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, 1× napájecí kabel, 1× návod k instalaci český jazyk nelze zaručit / originální držák na stěnu k dostání od Sonos – jednoduchý, 1× HDMI kabel, bezpečný a téměř neviditelný.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost13.78
Šířka27.17
Číslo díluARCG1EU1BLK
ModelkaARCG1EU1BLK
Záruka2 roky výrobce

2. Sonos

#ad

Sada Sonos Arc | Soundbar + Sub, černá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit – vč. Sonos Sub, Apple AirPlay2

#ad
Sonos #ad - Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, napájecí kabel, 1× HDMI kabel, černý, černý, 1× subwoofer Sub Gen.3, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit.

Zábavní sada obsahuje: reproduktor Arc, subwoofer Sub Gen. Ještě lepší zábava se skvělým zvukem dolby atmos pro domácí kino, hudbu a další ve spojení se Sonos Sub. Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. 3, černý, černý. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost49.05
Číslo díluARCG1SETSUBBLK
ModelkaARCG1SETSUBBLK
Záruka1 rok záruka výrobce

3. Sonos

#ad

Apple AirPlay 2, bílý – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Sonos Arc Soundbar, hlasové ovládání Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit

#ad
Sonos #ad - Jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Reproduktor lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa.

Ideální soundbar pro tv, filmy, hudbu nebo hry: s reproduktorem sonos arc můžete díky křišťálově čistému 3D zvuku a Dolby Atmos ještě intenzivněji zažít filmy a hudbu. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, 1× napájecí kabel, 1× návod k instalaci český jazyk nelze zaručit / originální držák na stěnu k dostání od Sonos – jednoduchý, 1× hdmi kabel, bezpečný a téměř neviditelný.

S 2 reproduktory sonos one sl a Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5. 1 surround Sound Setup. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška3.46
Délka44.95
Hmotnost13.78
Šířka4.56
Číslo díluARCG1EU1
ModelkaARCG1EU1
Záruka2 roky výrobce

4. Sonos

#ad

černá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – Dolby Atmos, Sada Sonos Arc Surround domácí kino | obsahuje Arc Soundbar + Sub + 2× One SL, Apple AirPlay2, hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit

#ad
Sonos #ad - Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, 1× subwoofer sub gen.

3, černý, 2× reproduktor sonos one sl, 1× hdmi kabel, černý, napájecí kabel, černý, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit. Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. 3, černý, černý a 2× one sl, černý jako zadní reproduktor. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Sada domácího kina Surround obsahuje: reproduktor Arc, subwoofer Sub Gen. Skvělý zvuk jako v kině: učiňte svou zábavu ještě živější díky unášejícímu prostorovému zvuku kina.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost56.81
Číslo díluARCG1SETCOMPLSETBLK
ModelkaARCG1SETCOMPLSETBLK
Záruka1 rok záruka výrobce

5. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba černá

#ad
Teufel #ad - Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, play/pauza, zdroj, stmívatelný displej.

6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk. Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat. Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka.

S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, Youtube, Amazon Music, TIDAL, Apple Music aj. Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu. Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška5.24
Délka6.46
Šířka43.31
Číslo dílu56648

6. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba bílá

#ad
Teufel #ad - Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka. Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu.

Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, zdroj, play/pauza, stmívatelný displej. S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, TIDAL, Amazon Music, Youtube, Apple Music aj. Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. 6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk.

Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni. Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Číslo dílu1

7. Teufel

#ad

Teufel CINEBAR 11" sada 2.1 Soundbar Subwoofer Bluetooth Sound Music Film Černá

#ad
Teufel #ad - Ovládání pomocí dálkového ovládání a dotykového panelu na přístroji, ušlechtilá přední mřížka z kovu, integrované upevnění na stěnu, přizpůsobení zvuku, uložený, křišťálově čistý displej VFD stmívatelný, optický digitální vstup, AUX-In, ekvalizér. Hdmi 1 in, 3d a arc podporou a cec pro ovládání dálkovým ovládáním TV, HDR, 1 OUT s 4K Pass-Through, dolby vision, jednoduché připojení s jedním kabelem.

Bluetooth 5. 0 s aptx pro vysoce kvalitní bezdrátový přenos hudby ze smartphonu, tabletu, PC/notebooku Spotify, YouTube atd. Lze volit a vypnout. Tíhlý soundbar 2. 1/4. 1 špičkové třídy pro strhující TV, hraní a přehrávání hudby. Technologie dynamore vyvinutá v berlíně pro virtuální prostorový zvuk a další zvukové režimy noc, jazyk atd.

Pravý prostorový zvuk s volitelně dostupnými rádiovými reproduktory EFFEKT není nutné tahat žádné kabely po místnosti. 8 vysoce výkonných reproduktorů s dlouhým zdvihem, nezkreslenou úroveň a nejlepší srozumitelnost řeči, 8 koncových stupňů, 2cestný systém a bezdrátově řízený subwoofer T 6 pro vysokou, soundbar je kompatibilní s Dolby Vision. Inovativní, prostorově úsporný subwoofer t6 pro hluboké, ležící pod pohovkou nebo stojící, přesné kickbasy, zvukový obraz lze přizpůsobit sestavě.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceTeufel #ad
Výška2.36
Délka3.27
Šířka37.32
Číslo dílu106143000
Modelka106143000

8. Sonos

#ad

AirPlay kompatibilní hudební a televizní reproduktor, Sonos Beam Smart Soundbar, Alexa Voice Control, černý, Kompaktní TV Soundbar pro TV a streamování hudby s Wi-Fi, Google Assistant a HDMI ARC

#ad
Sonos #ad - Promyšlený design pro váš interiér. Kompaktní soundbar s hlasovým ovládáním. Vhodný nástěnný držák k dostání samostatně. Rychlé a snadné nastavení. Multiroom.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška2.68
Délka3.94
Hmotnost6.35
Šířka2.56
Číslo díluBEAM1EU1BLK
ModelkaBEAM1EU1BLK
Záruka2 roky výrobce

9. Bose

#ad

Bose TV reproduktor – malý soundbar s Bluetooth konektivitou

#ad
Bose #ad - Vylepšený dialog – tento tv reproduktor byl speciálně vyvinut pro zkreslení zpěvu a výslovnosti. Bluetooth tv reproduktor: propojte své zařízení s tímto zvukovým barem Bluetooth a bezdrátově streamujte svou oblíbenou hudbu a podcasty. Dálkové ovládání: kompaktní tv reproduktor se dodává s dálkovým ovládáním, který dále zlepšuje řeč, kterým lze aktivovat dialogový režim, nebo pomocí kterého lze přidat basový boost pro větší hloubku.

Iroký, přirozený zvuk – dva úhlové plnorozsahové ovladače poskytují realističtější prostorový zvukový zážitek pro celkově lepší zvuk televizoru z malého soundbaru. Poslouchejte lépe svůj televizor – tv reproduktor bose je malý soundbar, který řeč jasnější a spojuje jednoduché řešení pro lepší zvuk v televizi. Kompaktní soundbar – tento malý soundbar je jen o něco více než 5 cm vysoký a lze jej bez problémů postavit před televizor nebo připevnit na stěnu držáky na stěnu se prodávají samostatně.

Celkové rozměry tv reproduktoru v x š x h: 5, 61 cm x 59, 39 cm x 10, 21 cm. Jednoduché nastavení: jediným připojením tohoto kompaktního soundbaru k televizoru přes optický audio kabel je součástí dodávky nebo HDMI kabelu k dostání samostatně budete připraveni začít během několika minut. Sestavte a rozšiřujte – televizní reproduktor bose je kompatibilní s basovým modulem Bose 500 nebo 700 a vyžaduje spojovací kabel Bose basového modulu nebo standardní 3, 5mm audio kabel, který je k dostání samostatně.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBOSE #ad
Výška7.17
Délka26.97
Hmotnost4.3
Šířka6.54
Číslo dílu838309-4100
Modelka838309-4100

10. Sonos

#ad

Sonos Beam Gen 2. Chytrý soundbar pro TV, hudbu a další černý

#ad
Sonos #ad - Ovládejte vše pomocí aplikace sonos, dálkového ovládání TV, Apple AirPlay 2 nebo hlasu. Vychutnejte si 3D prostorový zvuk s Dolby Atmos. S pouhými dvěma kabely a inteligentním laděním Trueplay jej lze snadno nastavit. Zažijte svůj oblíbený obsah na nové úrovni s hlubokými basy, jasnými dialogy a panoramatickým zvukovým polem. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy přes Wi-Fi, rádio, když je televizor vypnutý.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost6.35
Šířka27.17
Číslo díluBeam Noir (Gen 2)
ModelkaBeam Noir (Gen 2)
Záruka2 roky výrobce