Top 10 Bazali Yatak 140×200 – Sady postelí a matrací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zinus

#ad

ZINUS Dori 35 cm polstrovaný rám platformy s čelem s bočními díly | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 140 x 200 cm | tmavě šedý

#ad
Zinus #ad - Silná geometrie, silná podpora – s moderními detaily, s rafinovanými bočními díly a robustní konstrukce se stabilním rámem ze dřeva a oceli, jako je čelo zdobené čtvercovým stehem, se s touto úžasnou polstrovanou postelí nemusíte vzdát skvělého lamelového roštu.

Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Koncipováno s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; všechny velikosti podporují až 318 kg.

Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a lze je namontovat za méně než hodinu dvě osoby. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabičce a doručeno přímo k vašim domovním dveřím. Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška45
Délka83.3
Hmotnost93.92
Šířka59.6
Číslo díluEU-FSSW-C
ModelkaEU-FSSW-C
ZárukaVčetně 5leté záruky.

2. Zinus

#ad

36 cm | ocelový lamelový rošt | snadná montáž | úložný prostor pod postelí | 140 x 200 cm | černá, ZINUS Yelena platforma z kovu

#ad
Zinus #ad - Bez hluku – ocelové lamely s dlouhou životností, které byly vyvinuty pro minimalizaci hluku při spaní a prodloužení životnosti matrace; 90 × 200 cm unese až 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti unesou až 318 kg.

Zcela bez starostí – včetně 5 let omezené záruky; matrace je k dostání samostatně. Všechny díly, nástroje a návody jsou součástí dodávky a umožňují jednoduchou montáž dvěma osobami za méně než jednu hodinu. St hlavy kompatibilní – tento rám můžete jednoduše upevnit na vlastní hlavové části ve standardní velikosti pomocí předvrtaných otvorů ve dvou nohách; hlavové čelo není součástí dodávky.

Snadná montáž – vše, co potřebujete, je efektivně zabaleno v kartonové krabici a doručeno přímo k vám domů. Praktický a spolehlivý design – s ultra odolnou kovovou strukturou a více než 30 cm volného prostoru pod postelí, abyste mohli vytvořit pořádek, je tato kovová základna decentním řešením pro více než jen dobrý spánek.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška14.02
Délka55.12
Hmotnost31.86
Šířka78.74
Číslo díluEU-MPSC-14C
ModelkaEU-MPSC-14C

3. Zinus

#ad

ZINUS Rám postele Alexia 30 cm ze dřeva s čelem | lamelové rošty z masivního dřeva | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | úložný prostor pod postelí | 140 × 200 cm | rustikální borovice

#ad
Zinus #ad - Snadná montáž – pro jednoduchou montáž, která by s pomocí přítele neměla trvat déle než hodinu, jsou všechny díly, nástroje a návody dodávány v chytře zabaleném boxu přímo k vašim domovním dveřím.

Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Bez hluku – těsně vedle sebe umístěné dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Design s dlouhou životností – silný a stabilní rám z masivního dřeva s ocelovým rámem pro dlouhou životnost; 90 × 200 cm unese až 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti jsou vhodné do 318 kg.

Podpůrný a stylový spánek – platforma alexia ze dřeva s čelem postele je perfektním výchozím bodem a ukončení vašeho dne a zkrášlí každé zařízení rustikálním, nadčasovým šarmem a vynikajícím lamelovým roštem.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška12.01
Délka78.74
Hmotnost53.02
Šířka55.12
Číslo díluEU-PWPBHO-12C
ModelkaEU-PWPBHO-12C

4. Moimhear

#ad

Moimhear Čalouněná postel, pro dospělé a mládež růžová # 140 × 200 cm, dvoulůžko s lamelovým roštem, postele 140 × 200 cm

#ad
Moimhear #ad - Tento design je nejen krásný, přičemž čelo má elegantní tvar ve tvaru mušle a je spárována se zlatými železnými nohami, ale také plný umění a propůjčuje vaší ložnici ušlechtilou atmosféru. Kromě toho je výška čela nastavitelná ve dvou polohách, takže máte rozmanité možnosti pro pohodlnější spaní.

Nastavitelné čelo: vnitřek čela je vyplněn pěnovou hmotou, a hodí se pro různé výšky matrací, aby vyhovovala potřebám různých osob, která vám poskytne pohodlné držení. Jednoduchá montáž: tato polstrovaná postel má jednoduchý montážní design a dodává se s podrobným návodem k montáži, takže ji mohou bez problémů sestavit i osoby bez zkušeností s montáží, což vám ušetří čas a energii. Sametová látka zároveň propůjčuje povrchu postele pocit luxusu. 22 cm velká mezera pod postelí vám nabízí dodatečný úložný prostor a zajistí větší pořádek v ložnici.

Elegantní design: tato postel má elegantní design, díky čemuž je celkový design jedinečnější a stylovější. Sametová látka: povrch postele je vyroben z měkké sametové látky, která je příjemná na dotek a nabízí maximální požitek ze spánku. Stabilní a s dlouhou životností: spodní strana postele má lamelový rošt ze silného masivního dřeva a kovu se stabilními křížovými kovovými držáky, aby byla zajištěna stabilita a trvanlivost postele. Jeho jedinečný vzhled a exkluzivní detaily z něj dělají středem pozornosti ložnice.
ZnačkaMoimhear #ad
VýrobceMoimhear #ad
Výška51.18
Délka80.71
Hmotnost66.14
Šířka55.51
Číslo dílu6944-0011-12
Modelka6944-0011-12

5. sunnypillow

#ad

Dětská postel, sunnypillow Paletová postel M2 ze dřeva 120 x 200 cm s lamelovým roštem a 2 lůžkovými policemi. Stabilní postel pro seniory, postel pro hosty, postel pro mládež, zvýšená jednolůžko,

#ad
sunnypillow #ad - Perfektní provedení – naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, proto připravujeme každou objednávku s velkou pozorností a pozorností k detailu. Pozor: dodávka neobsahuje matrace. Dvě praktické zásuvky vybavené gumovými kolečky jsou tiché a nepoškrábou podlahu.

Jednoduchá montáž – montáž pomocí nářadí. Dřevo pochází z přírodních látek a je ekologicky zpracované. Dodávka obsahuje potřebné montážní příslušenství a průhledný montážní návod. Stabilní a funkční konstrukce – zatížitelnost činí cca 500 kg, což zaručuje stabilitu a pevnost postele.

Dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva zaručují zdravý a klidný spánek. Postel z přírodního dřeva se 2 úložnými prostory je ze 100% jehličnanového dřeva. Ložné prostory lze namontovat na obě strany postele. Montáž je velmi snadná a trvá jen cca 25 minut. Konstrukce postele byla zpracována bez chemie nebo laku, proto je výrobek bez toxických látek.
Značkasunnypillow #ad
VýrobceMC.Sammler #ad
Výška11.81
Délka78.74
Šířka47.24
Číslo dílu0178

6. CARO-Möbel

#ad

Jednolůžko, CARO-Möbel Čalouněná postel Mandalay s LED osvětlením, kožená postel 90 x 200 cm s lamelovým rámem, imitace kůže v černé barvě

#ad
CARO-Möbel #ad - Lamelový rošt z překližky je již součástí dodávky, potřebujete pouze vhodnou matraci. V případě potřeby můžete postel snadno čistit, díky potahu z kvalitní imitace kůže se snadnou údržbou to umožňuje.

Montážní rozměry: 95 × 74 × 215 cm Š × V × H. Dodatečné ozdobné švy v rámu uvolňují design samostatné postele. S osvětlením integrovaným v čele samostatné postele vytvoříte vždy útulnou atmosféru ve své ložnici. Postel je díky své velikosti perfektně vhodná pro malé mládež nebo ložnice. Barvy můžete pohodlně měnit dálkovým ovládáním. Obdržíte moderní čalouněnou postel s plochou na ležení 90 × 200 cm v černé barvě.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška29.13
Délka84.65
Hmotnost59.75
Šířka37.4
Číslo dílu94952

7. LIEGEWERK

#ad

Výroba ve SRN, Futonbett Postel Masivní dřevo Dřevěná postel Postel z masivního dřeva 90 100 120 140 160 180 200 x 200cm

#ad
LIEGEWERK #ad - Snadná samostatná montáž pomocí akku-šroubováku. Extrémně stabilní, celková zatížitelnost více než 200 kg! Materiál:smrk, přírodní a tím bez škodlivých látek. Postel z masivního dřeva, vyrobena v Německu.
ZnačkaLIEGEWERK #ad
VýrobceLIEGEWERK #ad
Výška14.57
Délka81.89
Hmotnost33.07
Šířka42.52
Číslo díluM1-XXXx200
ModelkaLI-FU-200x200

8. Merax

#ad

Zádová opěrka, lněný materiál, šedá, Čalouněné postele 140 × 200 cm s lamelovým roštem, postel pro mládež bez matrace, jednolůžko, příjemný k pokožce

#ad
Merax #ad - Součástí dodávky jsou rám postele a lamelový rošt. Spolehlivé dřevěné lamely jsou koncipovány tak, aniž by bylo nutné boxspring postel. Není nutná boxspring postel lamelové rošty se na rám připevňují suchým zipem, aby prodloužily životnost vaší matrace, aby se snížilo obtíže při instalaci a zabránilo se sklouznutí matrace.

Tato postel je účelná, praktický úložný prostor udrží vaši ložnici řádně a nebudete trápeni nepořádkem. I po náročném dni tak přijdete k odpočinku a zažijete zotavující spánek. Snadná instalace – postel lze jednoduše sestavit podle přiloženého montážního návodu. Vnitřní část rámu postele je kromě toho vybavena ocelovým rámem, aby vaše tělo a matrace ideálně podporovaly. Edé čalouněné lůžkodesign polstrovaná postel s černými nohami a vysokým čelem, v elegantním vedení linií, včetně lamelového roštu.

Elastické dřevěné lamely rovnoměrně rozdělují nosnost a přídavné opěrné nohy zajišťují stabilní stání. Skladování pod postelísvětlá výška 11, oblečení, 5 cm vytváří rozsáhlý úložný prostor pro prádlo, dětské hračky nebo jiné předměty. Dekorace, noční stolky a matrace nejsou součástí dodávky. Pouze montáž je ve většině případů nutná sama. Vysoce kvalitní čalouněná postel lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška43.7
Délka81.89
Hmotnost63.93
Šířka57.48
Číslo díluWF283604AAH
ModelkaWF283604AAH

9. HESHU

#ad

Polstrovaná postel s výškově nastavitelným čelem a úložným prostorem, HESHU Čalouněná postel 140 × 200 cm, úložná postel se 4 zásuvkami, pro dospělé a mládež

#ad
HESHU #ad - Pokud máte během instalace nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám do 12 hodin odpovíme uspokojivou odpověď. Instalace tohoto nábytku dvou dospělých trvá asi dvě hodiny. Ložné boxy lze díky kolečkům na spodní straně snadno rozvinout a srolovat.

Q: dobrá kvalita? a: lamelové rošty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových lamel, které lépe chrání matraci a prodlužují životnost matrace. Tento produkt je zasílán ve 2 balících, nedělejte si žádné starosti. Otázka: rychlé dodání? a: zasíláme z de skladu a obdržíte svůj produkt zpravidla do 3–7 dnů, někdy dříve. Díky vysokému čelu můžete pohodlně sedět v posteli – jednoduše položte pár polštářů za záda a máte pohodlné místo pro čtení nebo sledování televize. Aby se zabránilo sklouznutí matrace, jsou na přechodech latí umístěny protiskluzové proužky.

Oba konce latí jsou vybaveny vnitřními přezkami, aby se zlepšila podpora latě a stabilita postele. Otázka: Šetrné k pokožce? a: materiál je šetrný k pokožce. Otázka: jednoduchá montáž? a: součástí výrobku je návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, uživatel může produkt nainstalovat podle návodu. Můžete také vyjmout zásuvku a uložit velké předměty pod postel. Elo a nožní část postele jsou vyplněny pěnovou vatou.
ZnačkaHESHU #ad
VýrobceHESHU #ad
Výška44.09
Délka82.68
Šířka57.48
Číslo dílu6665DAAA

10. Juskys

#ad

Konstrukce postele, lamelový rošt, čelo a umělá kůže – postel pro mládež, Juskys Polstrovaná postel Valencia 140 x 200 cm s LED osvětlením, dvoulůžko – černá

#ad
Juskys #ad - Klidný spánek: stabilní lamelový rošt s volně nosnou středovou vzpěrou vytváří základ pro relaxační noci a sladké sny. Elo postele s led osvětlením: ideální pro příjemné večery s televizí a čtením v posteli.

Měkké polstrování: konstrukce je potažena silným polstrováním a potahem z umělé kůže. Led světelnou lištu lze pomocí dálkového ovládání nastavit v 16 barvách. Trendy jednolůžko: komfortní polstrovaná postel černá s plochou ležení 140 × 200 cm, ideální pro děti, teenagery a dospělé osoby žijící samostatně. Polstrovaná konstrukce ze dřeva s potahem z umělé kůže: Manželská postel stojí stabilně a bezpečně. To propůjčuje jednolůžku útulný ráz.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Výška27.95
Délka87.8
Hmotnost90.39
Šířka59.06
Číslo dílu28942
Modelka28942