Top 10 DVI Zu HDMI – HDMI kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KabelDirekt

#ad

TOP Series & HDMI DVI adaptérový kabel – 2 m obousměrný, 1080p/Full HD, černý, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel, digitální video kabel, KabelDirekt, Adaptér HDMI DVI

#ad
KabelDirekt #ad - Výrobek 1: ideální pro připojení DVI a HDMI zařízení. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Produkt 2: lze použít dvakrát: hdmi dvi kabel konektor/konektor spojuje hdmi výstup přibližně jednoho PC s DVI monitory, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.

Produkt 1: důležité upozornění: přenos zvuku funguje pouze se zařízeními, která vydávají/přijímají zvuk přes rozhraní DVI generace grafické karty od nVidia 205 a Radeon 2000 Produkt 1: 36 měsíců záruka výrobce. Produkt 2: záruka výrobce 36 měsíců. Produkt 2: nejlepší zpracování: vysoce čistá měděná vedení, pozlacené konektory proti korozi, bezpečné kovové stínění proti rušení a přísná, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Vhodné pro konektory DVI Single-Link nebo Dual-Link. Produkt 2: digitální kvalita obrazu: díky čistě digitální technice jsou videosignály přenášeny bez ztráty – pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920x1080 1080p nebo 3D video.
ZnačkaKabelDirekt #ad

2. Wigearss

#ad

Podpora 4:3/16:9 poměr obrazovky 480p/720p, PS1/PS2 na HDMI konvertor, Wigearss PS1/PS2 HDTV HDMI adaptér

#ad
Wigearss #ad - Podporuje přepínání poměru obrazovky 4: 3/16:9. Snadná obsluha. Zasuňte a začněte. Zdroj signálu s-video se používá pro zpracování videa na výstupu hdmi.

Napájení přes usb 5 v usb síťový kabel je součástí dodávky. Není nutný žádný ovladač. Nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností, barvami, rozlišením a detaily. Podporuje přepínání rozlišení 480p/720p. One switch to change the display ratio to fit your own preferences and experience different game effects. Synchronizované audio a video vstupy. Kompatibilní pouze s konzolami PS2/PS1. Převádí a škáluje analogové signály na digitální HDMI signály pro moderní HDTV/monitory/projektory pro hry.
ZnačkaWigearss #ad
VýrobceWigearss #ad
Číslo díluINSP0269

3. KabelDirekt

#ad

24 + 1 Kabel, TOP Series, KabelDirekt, DVI-D, Full HD 1080p 3D, Dual Link DVI, 3m

#ad
KabelDirekt #ad - Plně kompatibilní se všemi připojeními dvi - ideální například pro připojení monitoru k PC / Podporuje všechna rozlišení až do 2560 x 1600 Na rozdíl od běžných dvi na dvi kabelech má feritová jádra, která navíc zesilují signál.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.98
Délka6.3
Hmotnost0.65
Šířka6.3
Číslo dílu290
Modelka290

4. KabelDirekt

#ad

10 Gigabit Ethernet, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel, LAN & Patch kabel, 1080p/Full HD a 5m Cat 7 síťový kabel RJ45, KabelDirekt Bundle, 1m HDMI-DVI adaptér kabel bi-směrový

#ad
KabelDirekt #ad - Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video.

Patch kabel cat 7 je dimenzován pro přenosovou rychlost až 10 Gbit/s a provozní frekvenci až 600 MHz testováno testy. Záruka výrobce 36 měsíců. Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou.

Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy. Ideální pro rychlé sítě, herních konzolí, pro propojení smart tv, počítače, routeru, režim DSL, přepínače, síťových zásuvek a patchpanelů.
ZnačkaKabelDirekt #ad

5. KabelDirekt

#ad

2 m HDMI-DVI kabel adaptéru bisměrovatelný, LAN & Patch kabel, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel, 1080p/Full HD a 15m Cat 7 síťový kabel RJ45, 10 Gigabit Ethernet, KabelDirekt Bundle

#ad
KabelDirekt #ad - Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Patch kabel cat 7 je dimenzován pro přenosovou rychlost až 10 Gbit/s a provozní frekvenci až 600 MHz testováno testy.

Ideální pro rychlé sítě, routeru, přepínače, pro propojení smart tv, počítače, herních konzolí, režim dsl, síťových zásuvek a patchpanelů. Záruka výrobce 36 měsíců. Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video.

Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy. Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou.
ZnačkaKabelDirekt #ad

6. KabelDirekt

#ad

1080p/Full HD a 15m Cat 7 síťový kabel RJ45, LAN & Patch kabel, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel, 10 Gigabit Ethernet, KabelDirekt Bundle, 1m HDMI-DVI adaptér kabel bi-směrový

#ad
KabelDirekt #ad - Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video.

Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Záruka výrobce 36 měsíců. Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy. Patch kabel cat 7 je dimenzován pro přenosovou rychlost až 10 Gbit/s a provozní frekvenci až 600 MHz testováno testy. Ideální pro rychlé sítě, routeru, režim dsl, pro propojení smart TV, počítače, herních konzolí, přepínače, síťových zásuvek a patchpanelů.

Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou.
ZnačkaKabelDirekt #ad

7. KabelDirekt

#ad

LAN & Patch kabel přenáší maximální rychlost skelných vláken, Ethernet, DVI-D 24+1, KabelDirekt Bundle, 2m HDMI-DVI kabel adaptéru obousměrný, modrý, Full HD a 3m síťový kabel

#ad
KabelDirekt #ad - Záruka výrobce 36 měsíců. Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video.

Ideální pro gigabitové sítě, herních konzolí, pro propojení počítačů, routeru, modem DSL, přepínače, síťových zásuvek a patch panelů. Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Přenáší maximální internet / rychlost skelného vlákna internetu poskytovatele 1 gigabitové za sekundu a je vhodný pro přepínače, routery, modemy s vstupem RJ45.

Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy. Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou.
ZnačkaKabelDirekt #ad

8. KabelDirekt

#ad

2 m HDMI-DVI kabel adaptéru bisměrový, 1080p/Full HD a 1m Cat 7 síťový kabel RJ45, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel, LAN & Patch kabel, 10 Gigabit Ethernet, KabelDirekt Bundle

#ad
KabelDirekt #ad - Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video.

Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Záruka výrobce 36 měsíců. Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy. Ideální pro rychlé sítě, routeru, režim dsl, počítače, herních konzolí, přepínače, pro propojení smart tv, síťových zásuvek a patchpanelů.

Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou. Patch kabel cat 7 je dimenzován pro přenosovou rychlost až 10 Gbit/s a provozní frekvenci až 600 MHz testováno testy.
ZnačkaKabelDirekt #ad

9. KabelDirekt

#ad

Full HD/1080p, KabelDirekt – DisplayPort na DVI adaptér kabel – 2 m & HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 2 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI Monitor Kabel

#ad
KabelDirekt #ad - Produkt 2: bez rizika: 36 měsíců záruka výrobce pro absolutní bezstarostnost. Produkt 1: upozornění: tento dp-dvi kabel přenáší obrazové signály jednosměrně z výstupů DisplayPort na vstupy DVI, nepracuje obousměrně. Výrobek 1: bezpečné stínění: vysoce čistá měděná vedení zaručují nejvyšší kvalitu přenosu a jsou díky vícevrstvému stínění chráněna před elektromagnetickým rušením – pro nezkreslenou reprodukci obrazu.

Vhodné pro pc/notebooky, televizory, monitory, projektory. Produkt 1: digitální kvalita obrazu: díky čistě digitální technice přenáší kabel displayport dvi videosignály beze ztráty – pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 × 1080 nebo 1920 × 1200 1200, také s technologií HDCP. Produkt 1: nový život pro starší monitory: kabel dp na dvi konektor/konektor spojuje výstup DisplayPort PC nebo notebooku Dual-Mode DisplayPort, 20 pinů s DVI obrazovkami, televizory nebo projektory DVI-D, Single nebo Dual-Link, 24+1 Pins.

Produkt 2: lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5. Produkt 2: nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku.
ZnačkaKabelDirekt #ad

10. KabelDirekt

#ad

KabelDirekt Bundle, 2 m HDMI-DVI kabel adaptéru bisměrovatelný, LAN & Patch kabel, 10 Gigabit Ethernet, 1080p/Full HD a 10m Cat 7 síťový kabel RJ45, DVI-D 24+1/High Speed HDMI kabel

#ad
KabelDirekt #ad - Ideální pro rychlé sítě, počítače, přepínače, herních konzolí, routeru, režim dsl, pro propojení Smart TV, síťových zásuvek a patchpanelů. Vhodné pro jednokřídlové nebo dvojité LCD vstupy.

Digitální kvalita obrazu: díky čisté digitální technice jsou video signály přenášet bez ztráty - pro perfektní kvalitu při rozlišení Full HD jako 1920 x 1080 1080p nebo 3D video. Záruka výrobce 36 měsíců. Dvakrát použitelné: hdmi dvi kabel zástrčka/zástrčka spojuje výstup hdmi například pc s monitory DVI, televizory, projektory DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5 - nebo převrácený výstup DVI s HDMI obrazovkou.

Jejich zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky je nutné nalézt níže na stránce produktu. Patch kabel cat 7 je dimenzován pro přenosovou rychlost až 10 Gbit/s a provozní frekvenci až 600 MHz testováno testy.
ZnačkaKabelDirekt #ad