Top 10 Federbälle badminton Blau – Badmintonové míčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VICTOR

#ad

VICTOR Nylon Shuttle 2000 zlato-žlutá-modrá

#ad
VICTOR #ad - Rozmanité – vyberte si z různých barev a velikostí nejvhodnější nylonovou raketoplánu – prakticky zabalený v ochranné dóze – a zábava začíná. Turnajový míč – victor 2000 nylon je schválen ve všech německých zemích jako turnajový míč.

Vysoce kvalitní materiál – míč se skládá ze 100% portugalského přírodního korku v noze raketoplánu a z nylonového koše – kvalita nejvyšší kategorie. Také ideální pro ambiciózní začátečníky a amatérské hráče. Klidná křivka letadla – vyvážená rovnováha vynikajících letových vlastností, dobrá trvanlivost a silný poměr ceny a výkonu činí z těchto hracích míčků vždy dobrého společníka.

Značka kvality victor – všechny rakety a sportovní zboží světové značky VICTOR jsou vyvíjeny a testovány profesionálními hráči badmintonu a squashu podle nejvyšších nároků na kvalitu.
ZnačkaVICTOR #ad
VýrobceVICTOR #ad
Výška2.95
Délka9.25
Hmotnost0.2
Šířka2.95
Číslo dílu009/7/0
Modelka009/7/0
Zárukaze zákona

2. Yonex

#ad

Yonex, m, Žlutá

#ad
Yonex #ad - S ideálními vlastnosti pro létání. Badmintonový míček Mavis 350 Obsah:6 míčků v dóze. Nejčastěji používaný badmintonový míček.
ZnačkaYonex #ad
VýrobceADIL0|#adidas #ad
Výška4.53
Délka4.53
Hmotnost0.09
Šířka4.53
Číslo díluFBA_187015
Modelka187015

3. Speedminton

#ad

Speedminton Racketsport ballen 3dílné speeder fun tube Speedminton míčky, žlutá/červená, jednotná velikost EU

#ad
Speedminton #ad - OriginÁl: speedminton je předním výrobcem vybavení Crossminton/Speed Badminton a oficiálním dodavatelem DCV Německá asociace Crossminton a ICO International Crossminton Organisation.

Speedminton: inovativní racket sport bez sítě zejména pro málo místa, pro začátečníky a celou rodinu i na pláž, do parku nebo na zahradu. Racket: zvláště vhodné pro originální Speedminton Rackets. Kvalita: vyrobeno v německu výhradně za použití vysoce kvalitních, recyklovatelných materiálů, odolné proti roztržení a cíleně přesné. Rychlost: 3 originální fun speedminton míčky pro děti, krátké vzdálenosti, pro začátečníky a pro tréninkové účely v praktické dóze. Není součástí dodávky.
ZnačkaSpeedminton #ad
VýrobceSpeedminton #ad
Výška2.5
Délka7.5
Hmotnost0
Šířka2.5
Číslo dílu400221
Modelka400221
Zárukaze zákona

4. Yonex

#ad

Yonex Mavis 300 Shuttlecock – žlutá žlutá/modrá – sada 6

#ad
Yonex #ad - 6 raketoplánů na tubu. Střední rychlost pro použití v nadmořské výšce. Oblíbené sportovní kyvadlové dopravy.
ZnačkaYonex #ad
VýrobceYonex #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.14
Šířka3.94
Číslo díluFBA_YX300Y
ModelkaMAVIS300i

5. Talbot Torro

#ad

Košík: žlutá červená / rychlá, jednotná velikost EU, Talbot Torro Unisex Talbot-torro Tech 450 badmintonbolde, 6 ks. dåse sporting goods

#ad
Talbot Torro #ad - K dostání různé varianty: žluté nebo bílé péřové šaty, vždy k dostání ve třech různých rychlostech. Istý nylonový materiál bez podílu recyklace, díky tomu měkké hebké péřové šaty, které se tak rychle nezkřehnou a nevtrhnou se. Prémiový nylonový míček s korkovou nohou v bílé nebo žluté barvě a vždy k dostání ve 3 rychlostech. Zesílený koš / péřové šaty díky dvěma přídavným výztuhám, tím jsou trvanlivé a robustní, nejlepší letové vlastnosti.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot Torro #ad
Výška13.78
Délka13.78
Hmotnost0.22
Šířka13.78
Číslo díluTalbot Torro_469083
Modelka469083
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Talbot Torro

#ad

6 kusů 4 rychlé závodníky a 2 pomalé startéry, vícebarevné, s aerodynamicky optimalizovanými pružinovými šaty, v uzavíratelné otočné krabičce, Talbot-Torro Speedbadminton Shuttles, 490182, jednotná velikost

#ad
Talbot Torro #ad - Obsah: 2 startéry rychlost: střední, červená hlava, 4 závodníky rychlost: téměř, žlutá hlava v praktické, uzavíratelné otočné krabičce. Hodnotný, trvanlivý nylon, dobré letové vlastnosti, skvělý poměr ceny a výkonu. 6dílná dóza vysoce kvalitních míčků Speed Badminton s aerodynamicky optimalizovanými péřovými šaty. Ideální míč ke každé sadě Speed-Badminton. Nová konstrukce zajišťuje ještě stabilnější chování při letu při ještě lepší životnosti.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot-Torro #ad
Výška2.36
Délka7.87
Hmotnost0.18
Šířka2.36
Číslo dílu490182
Modelka490182
ZárukaZákonem

7. Wilson

#ad

WRT6044YE78, Wilson Badminton-Ball, 78 Grains, Championship Shuttlecocks, 6-er Dose, Kunststoff/Naturkork, Gelb

#ad
Wilson #ad - Ideal für den einsatz im Jugend- und Freizeitsportbereich, Gelbe Farbe für bessere Sichtbarkeit. Lieferumfang: wilson badminton-ball, championship Shuttlecocks, 79 grains, Material: Kunststoff/Naturkork, farbe: weiß, 6-er Dose, WRT6042WH79.

Federbälle aus kunststoff: strapazierfähiger und länger haltbar als Bälle aus Natur-Federbälle. Bälle mit einer geschwindigkeit von 78 Grains hohe Geschwindigkeit ideal geeignet für Temperaturbereich von 18 - 22° C. Dose mit 6 badminton-bällen mit hochwertigem Kunststoffkorb und Fuß aus Naturkork-Material für Spiele in der Halle oder im Freien.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška9.37
Délka2.83
Hmotnost0.02
Šířka2.83
Číslo díluK-REY-WBS306Y
ModelkaWRT6044YE78
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

8. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

TK Gruppe Timo Klingler Sportyfits® 70 x Speedbadminton míčky rychle žluté badmintonové míčky pro trénink a závody badminton – pérový míč/míčky na pérování pro venkovní a vnitřní použití

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Dávají každému hráči absolutní důvěru, který je připraven na válku! Kuličky z kvalitního nylonu / plastové spoje s korkovou hlavou pro nejlepší možný pocit ze hry. Hledáte rychlý a spolehlivý způsob, které zajišťuje dodatečnou pevnost a stabilitu na hřišti. Díky tomu mohou hráči trénovat svou pohyblivost, flexibilitu a reflexy s mnohem větším stupněm obtížnosti a užívat si rychlejší hry, když hrají proti ostatním.

Design těchto 70násobných rychlostních kuliček má speciálně zahnutou základnu společně s ultra tuhými křídly, která zajišťují dodatečnou stabilitu, bez ohledu na to, ale umožňuje každému hráči plnou kontrolu nad tím, že každý výstřel přesně manévruje do požadované polohy, jak silně je poháněn. Signální barva žlutá: míčky pro badminton / míček jako turnaj nebo hrací míč. Kromě toho kvalitní měkký korkový materiál zajišťuje stabilitu letu a přesnost, bez ohledu na to, jako je síťované napnutí proti tečení, které zajišťuje delší životnost, že se i při častém používání sotva poškodí.

Nemusíte banku zlomit, abyste získali kvalitní výrobek, pokud je to nejdůležitější. Kromě toho jsou vybaveny odolným bílým nylonovým pláštěm, jak zlepšit své badmintonové schopnosti? Pak jsou pro vás 70x Speed Badminton kuličkové kuličky a žluté badmintonové míčky přesně to pravé. I když se pravidelně účastníte soutěží, který vás nenechá na holičkách, budou vám tyto míčky při tréninku nebo během her dobře sloužit. Tyto míčky jsou vybaveny speciálně vyvinutým konkávním dnem, který snižuje oxidaci a zajišťuje rovnoměrný skok míče.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad

9. Eleactive

#ad

Eleactive® Faltbarer Petanque-Kreis Roter Zugelassen für Wettbewerbe durch die Internationaler Petanque-Verband

#ad
Eleactive #ad - Jeder kreis wird auf optimale Qualität geprüft. Es ist daher sowohl für anfänger als auch für die erfahrensten Spieler geeignet, die an Boule-Wettbewerben teilnehmen. Dank seines innovativen und patentierten Faltsystems dauert seine Installation und Lagerung nur wenige Sekunden.

Sie gehen also kein Risiko ein, Spaß zu haben. Erhältlich in rot und blau, vatertagsgeschenk, wird es Ihre Lieben als Weihnachtsgeschenk, Geburtstagsgeschenk oder jede andere Veranstaltung begeistern. Zugelassen von der internationaler petanque-verband f. I. P. J. P: der faltbare pétanque-kreis eleactive, dessen aufgeklappter Durchmesser 50 cm beträgt, ist von der International Federation of Pétanque and Provençal Game für den Wettbewerb zugelassen. Optimale qualitÄt 🇫🇷🇫🇷🇫🇷: der faltbare petanque-kreis eleactive wird in frankreich von einer kleinen Fabrik in der Provinz hergestellt.

Zusammengeklappt passt es mit seinen mini-Maßen 23 x 7 x 3 cm problemlos in Ihre Tasche, sodass Sie es bei all Ihren Spielen mitnehmen können. Eine tolle geschenkidee: seine große anziehungskraft auf petanque-Spieler macht es zu einem idealen Geschenk für sie. Ein sehr widerstandsfähiger Druckknopf aus Stahl schließt den Kreis. Die 8 segmente sind aus hochwertigem Polyamid gefertigt und geben ihm so idealen Halt und Stabilität auf allen Untergründen.
ZnačkaEleactive #ad
VýrobceEleactive #ad
Výška0.91
Délka9.06
Šířka3.94

10. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

Pro venkovní i vnitřní použití, Sportyfits® 12 x badmintonové míčky žluté badmintonové míčky na trénink a závody badminton

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu, která vydrží déle a nabízí maximální přesnost. To znamená, že se zlomí nebo se rozpadnou. Rychlost: střední rychlost badmintonu / míček na pérování pro děti a dospělé – perfektní jako doplněk k tenisové síti, badmintonové síti, raketám, badmintonovým raketám.

Signální barva žlutá: 12 x badmintonové míčky na badminton / míček na badminton jako turnaj nebo hrací míč – odolné a s dlouhou životností. Díky tomu jsou snadno rozpoznatelné i při špatných světelných podmínkách. Nízká hmotnost usnadňuje hráčům bití míče a snižuje únavu, takže se můžete soustředit na svou nejlepší hru, aniž byste si museli dělat starosti s zatížením paží a ramen při poklesu. Korkový materiál použitý v tomto produktu zajišťuje při každém hodu přesný let, takže jako u levnějších alternativ z plastu nemůže dojít ke zkreslení ve prospěch jedné strany nebo hráče.

Ve srovnání s jinými badmintonovými míčky, které jsou dnes na trhu, nabízejí naše raketoplány vyšší rychlost a lepší přesnost. Zde je důvod, proč byste si měli vybrat tyto všestranné míčky s dlouhou životností:. Dalším skvělým znakem těchto míčků je jejich zářivě žlutá barva. Ať už venku nebo v hale, těchto 12 míčků umožní vašim badmintonovým hráčům skvělou hru. Další pozoruhodnou vlastností našich raketoplánů je skutečnost, že poskytují stabilní let a vynikající rovnováhu.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad