Top 10 Gaming Stuhl mit Massagefunktion – Herní křesla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HP

#ad

4D verstellbare Armlehnen schwarz / rot, Schreibtischstuhl, Lendenkissen, höhenverstellbar, Kopfkissen, Universell, HP Citadel Gaming Stuhl Bürostuhl

#ad
HP #ad - Der omen citadel trägt bis zu 136kg mit seinem 5-Stern-Stahlfuß. Komfortables design und racing Stil Ästhetik - die perfekte Kombi für Marathon Gaming Sessions. Verstellbare sitzhöhe und -neigung sowie Lenden- und Nackenkissen erhöhen den Komfort. Lieferumfang: omen citadel gaming-Stuhl; Poster mit Kurzanleitung; Produktinformationen; Garantiekarte; OMEN-Sticker. Mit den 4d verstellbaren Armlehnen die perfekte Position zum Spielen finden.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška23.23
Délka56.3
Hmotnost57.51
Šířka24.41
Číslo dílu6KY97AA#000
Modelka6KY97AA#000
Záruka2 year manufacturer.

2. Dowinx

#ad

Velké a vysoké, herní křeslo, 180 kg, ergonomická herní židle s opěrkou nohou, kancelářská židle PU kůže, pohodlná bederní opěrka, černá, Dowinx Herní židle s 4D loketními opěrkami

#ad
Dowinx #ad - Vylepšené 4d loketní opěrkytato velká a vysoká herní židle má speciální 4d loketní opěrky od dowinx, a polstrované loketní opěrky mají také funkci otáčení. Sedací polštář je vyplněn kvalitní polyuretanovou pěnou, paměťovým materiálem, který si při každém sezení a odchodu zachovává svůj optimální tvar.

Plynová láhev je bezpečná s nejvyšší bezpečnostní třídou 4. Nabízí optimální podporu, vpravo, vlevo, nahoře a dole, které lze nastavit dopředu a dozadu, ať už sedíte jakkoli. Naše oddělení zákaznických služeb nabízí pokyny k instalaci a náhradní díly zdarma. Vysoce prodyšná kůžetato herní židle je vyrobena z vysoce prodyšné pu kůže, která je 33krát prodyšnější než běžná umělá kůže. Bezstarostná poprodejní zárukaherní židle se dodává s instalačními nástroji a pokyny.

Funkce nad průmyslové standardy funkce ležení této herní židle je až 165° a rozsah houpání 90°~120°. Idle má záruku vrácení 1 měsíc a 1 rok záruky. Zvětšená opěrka hlavy a bederní opěrky pro tuto herní židli jsme vyvinuli ultra silnou a ultra širokou opěrku hlavy a bederní polštář, abychom se lépe přizpůsobili zakřivení lidského těla a podpořili šíji a pas, abychom dosáhli účinku dlouhého sezení bez únavy. Měkká kůže s vynikajícími švy efektivně zlepšuje komfort používání.
ZnačkaDowinx #ad
VýrobceDowinx #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost56.22
Šířka15.75
Číslo díluLS-6689L01
ModelkaLS-6689L01

3. symino

#ad

Nastavitelná otočná pracovní židle s podnožkou, měkká jako kožešina, ergonomická PC židle, prodyšná kancelářská židle, vysoce kvalitní látka Alcantara, symino Herní židle, šedá

#ad
symino #ad - Es ist die perfekte Wahl für stundenlange Schreibtischarbeit. Wenn sie nicht zufrieden sind oder Fragen haben, kontaktieren Sie bitte unseren Kundenservice. Selbst bei langen tipp-Sessions werden Ihre Schultern und Arme nicht müde. Bequeme massagefunktion: das kopfteil und das lendenkissen sorgen dafür, dass Sie beim Spielen eine gute Haltung beibehalten, und bieten hervorragende Unterstützung für Nacken und Rücken.

Einfacher zusammenbau & 24-stunden-kundenservice: gaming-stühle können mit den mitgelieferten Teilen und Werkzeugen zusammengebaut werden. Alcantara ist sehr haltbar und ein gestricktes Material, das nicht leicht zerkratzt wird. Es reduziert das Schwitzen am Rücken und an der Taille. Verstellbare armlehne: die armlehne des gaming-stuhls kann um 2 zoll nach oben und unten sowie um 30° nach links und rechts verstellt werden, was Ihnen hilft, den besten Unterstützungswinkel für Ihre Arme zu finden. Zudem fühlt es sich angenehm auf der Haut an. Es gibt eine schritt-für-schritt-anleitung, und der Zusammenbau dauert etwa 10-15 Minuten! Wir streben nach 100% Kundenzufriedenheit.

Verstellbarer gaming-stuhl: die rückenlehne des stuhls kann von 90° bis 150° verstellt werden, sodass Sie schnell zwischen Arbeit, sodass Sie sich keine Sorgen machen müssen, Spielen und Entspannung wechseln können. Komfortabel für lange stunden: dank der verwendung von atmungsaktivem alcantara können sie den sommer angenehm und den Winter gemütlich verbringen, ohne zu frieren. Der gasdruckzylinder der klasse 3 ermöglicht eine individuelle Höhenverstellung, dass der Stuhl nicht für Ihre Körpergröße geeignet ist.
Značkasymino #ad
Výrobcesymino #ad
Výška12.6
Délka33.46
Hmotnost49.6
Šířka23.23

4. KLIM

#ad

Ergonomické PC židle – nosnost 150 kg – černá herní židle, KLIM Herní židle Esports – NOVINKA 2024 – s bederní a šíjovou opěrkou – nastavitelné herní křeslo, černá

#ad
KLIM #ad - Montáž židle se provádí jednoduše a bez námahy za cca 15 minut. Je vhodný pro osoby od 1, 60 do 2 m. Tuto židli jsme navrhli tak, měli byste s židlí klim esports lépe investovat do svého zdraví a klidu. Trvanlivý výrobek + nákup bez rizika.

Bezpečně sedíte mnoho hodin před obrazovkou. Proto jsme každý díl zesílili a chránili každý díl. K tomu stačí postupovat podle příslušných pokynů. Pokud jste o něco větší, kontaktujte nás pro další informace. Nastavitelné loketní opěrky vám umožňují zabránit přetížení ramen, paží a zápěstí. V pc židli klim esports bude sedět osoba s výškou až 2 metry a hmotností do 150 kg. Vysoká kvalita + vynikající komfort. Vyrobeno pro vás. Sedák můžete nastavit až o 160° a zvýšit nebo snížit a loketní opěrky přizpůsobit v šesti směrech.

Místo toho, jsou ti vždy k dispozici naši odborníci. Pokud potřebuješ pomoc s kancelářskou židlí, aby vydržela mnoho let. Při výrobě klim esports jsme nic nešetřili: zesílené ocelové provedení, která jsou na trhu k dispozici! a pěna s vysokou hustotou, obzvlášť robustní kolečka ta největší, ale nejvyššího komfortu a trvanlivosti dosáhnete pouze tehdy, abyste měli každý den jedinečný pocit při sezení.
ZnačkaKLIM #ad
VýrobceKLIM #ad
Výška22.44
Délka55.12
Hmotnost56.2
Šířka22.44
Číslo díluEBLK
ModelkaKLIM Esports Black

5. Homimaster

#ad

Polštářem a područkami, ergonomická s nastavitelnými bederními polštáři, herní židle, nosnost 150 kg, Homimaster Herní židle, polstrovaná herní židle, houpací funkce, kancelářská židle

#ad
Homimaster #ad - Robustní a stabilní opěradlo herní židle se skládá z kovové konstrukce, nekývá se a nevrže. Ergonomický a elegantní design herní židle se přizpůsobí přirozené křivce vašich zad a je vybavena nastavitelnými bederními polštáři, polštářem a loketními opěrkami.

Od nákupu herního křesla jsme zákazníkům kdykoli k dispozici. Kromě toho má kancelářská židle také funkci kolébky o 30 stupňů. To vám umožní hrát podle chuti a nálady. Nastavitelnostherní židli můžete zvýšit nebo snížit o 10 cm a loketní opěrky přizpůsobit nahoru a dolů o 8 cm. Poloha ramen a boků o 120 stupňů umožňuje lepší obalení a stabilizaci těla. Velmi robustní a s dlouhou životností. Sedící mechanismus byl vylepšen již více než deset let, takže na podlaze nezanechávají žádné škrábance.

Maximální nosnost: 150 kg. Bederní polštář od herní židle nabízí nejpohodlnější podporu pro vaši páteř a zmírňuje bolesti zad. Náš styl je zaměřen na zákazníka. Herní židle homimaster se hodí pro různé výšky od 160 cm do 190 cm, proto jsou naše herní židle vhodné i pro některé mladé. Pvc + pu kůže se liší od jiných materiálů, elastická, za 30 minut lze snadno sestavit herní křeslo.
ZnačkaHomimaster #ad
VýrobceHomimaster #ad
Výška53.94
Délka27.95
Hmotnost45.19
Šířka27.95
Číslo díluGaming Stuhl
ModelkaGaming Stuhl
Záruka2 roky limited warranty.

6. Dowinx

#ad

černá, PU kůže, Dowinx Herní židle sladká kočka edice – ergonomická židle k psacímu stolu, počítačové židle s vysokým opěradlem a bederní opěrkou, opěrka nohou

#ad
Dowinx #ad - S nosností až 150 kg je tato židle silná a stabilní. Růžový design a ergonomický tvar židle zajišťují pohodlnou polohu při sezení během hraní celé hodiny. Idle se skládá ze stabilního kovového rámu a robustní nylonové základny pro maximální stabilitu a trvanlivost. 11 cm silný sedák zajišťuje optimální držení a kontury.

Tato herní židle má nastavitelné loketní opěrky: aby se perfektně přizpůsobila vašim loktům. Vynikající materiál: růžová herní židle dowinx je vyrobena z kvalitních materiálů pro maximální komfort. Ergonomie: díky ergonomickému designu a vysoké elasticitě je herní židle dowinx perfektní volbou pro milé hráče. Možnosti nastavení výšky a otáčení loketní opěrky umožňují individuální přizpůsobení. Ultra měkký flísový a pu kožený materiál je příjemný na dotek a má dlouhou životnost. S roztomilě vytvořenou bederní opěrkou nabízí tato židle komfort a podporu, kterou potřebujete, ať už hrajete celé hodiny nebo pracujete intenzivně na počítači.

Tým zákaznických služeb 24/7 zajišťuje zážitek z nakupování 24/7 hodin denně. Cute kitty: růžová herní židle vám nabízí okouzlující design, který podtrhuje krásu každého prostoru. Instalace a zákaznický servis: podrobný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a potřebné instalační nástroje jsou součástí balení. Měsíční výměnný servis a záruka kvality náhradních dílů 3 roky.
ZnačkaDowinx #ad
VýrobceDowinx #ad
Výška53.15
Délka29.92
Hmotnost44.09
Šířka22.44
Číslo díluLS-665517
ModelkaLS-6655

7. Homall

#ad

PC Stuhl Einstellbarer Neigungswinkel mit Kopfstütze und Lendenkissen Schwarz, Homall Gaming Stuhl Zocker Computerstuhl, Hohe Rückenlehne Drehstuhl, Gamer Ergonomischer Bürostuhl

#ad
Homall #ad - Der höhenverstellbereich beträgt 115 cm bis 125 cm. Einfach zu installierendas gesamtdesign des gaming-stuhls ist darauf ausgerichtet, um einige Teile zusammenzusetzen, die einfachste Installationsmethode für Kunden zu bieten. Wenn sie fragen haben, und wir werden Ihnen gerne weiterhelfen. Ergonomisches designdie rückenlehne des computerstuhls bietet eine mehrpunktunterstützung, um sich perfekt an Ihre Wirbelsäule anzupassen und den ganzen Körper zu entspannen.

Stabile strukturder ganze rennstuhl besteht aus stahlrahmen als hauptstruktur, was die Stabilität des Stuhls gewährleistet und es Ihnen ermöglicht, die rückenlehne und das sitzkissen sind durch die hintere Stahlplatte verbunden, sondern hält auch die Rückseite des Stuhls stabil. Die beiden einstellschlüssel befinden sich auf der rechten Seite des Fahrgestells, so dass Sie den Stuhl nur leicht zur Seite drehen müssen, um ihn problemlos einzustellen. Egal, passend zum lendenkissen und der Kopfstütze, ob Sie auf diesem Gaming-Stuhl arbeiten oder spielen wollen, die ergonomische Rückenlehne bietet starken Halt.

Dieser gaming-stuhl kann bis zu 130 kg tragen, diese Verbindung ist nicht nur stark, sich auf Ihr Spiel oder Ihre Arbeit zu konzentrieren. Sie müssen nur die anweisungen im produkthandbuch befolgen, können Sie sich gerne an uns wenden, die Schrauben festziehen und schon können Sie loslegen. Flexibel einstellbardie rückenlehne des gaming-stuhls lässt sich zwischen 90° und 150° neigen und in jeder gewünschten Position arretieren. Hochwertiges material dieser gaming-stuhl ist mit hochwertigem karbonfaser-pu-leder bezogen, elastischer und widerstandsfähiger, mit längerer Lebensdauer.
ZnačkaHomall #ad
VýrobceHomall #ad
Výška30.51
Délka52
Hmotnost41.89
Šířka52
Číslo díluGD
ModelkaGD

8. Fantasylab

#ad

Fantasylab Herní židle 200 kg, 4D herní židle s bederní opěrkou, zatížitelnost kancelářská židle, ergonomická židle k psacímu stolu, manažerské křeslo, 200 kg, černá/šedá, nastavitelná loketní opěrka

#ad
Fantasylab #ad - Sedadlo je vyrobeno ze 100% paměťové pěny, takže si nemusíte dělat starosti s potopením. Nakupujte s důvěrouvaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou! nabízíme vám vynikající zákaznický servis s týmem zákaznických služeb, který je připraven vám pomoci se všemi dotazy. Nastavte si svůj preferovaný úhel sezení a opřete se o práci, dopředu/dozadu, vlevo/vpravo, aby perfektně padly k našemu tělu.

Každý může naše herní židle pohodlně používat a nastavit je tak, vertikálně. Opěradlo se skládá z gelového polštáře a pěnové hmoty a nabízí dodatečnou pohodlnou vrstvu, která uživateli nabízí tu nejlepší podporu. Zajištění úhlu zad a sklonu pro zajištění opěradla v každém úhlu až do 155°. Irší loketní opěrky, které jsou nastavitelné ve 4 nahoru/dolů, hraní. Integrovaný kovový rám, která vydrží až 200 kg hmotnosti.

Fovské křeslo kancelářská židle s otočným o 360° a výškově nastavitelným mechanismem. Vylepšete svůj herní zážitekpokud hrajete pravidelně, je pohodlná herní židle velmi důležitá pro snížení svalové únavy a nepohodlí a zlepšení vašeho herního zážitku. Pořiďte si svoji herní židli ještě dnes bez rizika! klikněte nyní na "přidat do košíku" a posuňte svůj herní zážitek na vyšší úroveň s nejvyšším komfortem a podporou. Design herní židle fantasylab má také nabízet různé funkce, jako je nastavitelná výška opěradla, loketní opěrky atd.
ZnačkaFantasylab #ad
VýrobceFantasylab #ad
Výška50
Délka27
Hmotnost65.04
Šířka27
Číslo díluNEW8247-1
ModelkaNEW8247-1

9. Vigosit

#ad

Kancelářská židle z PC Mesh s masážní funkcí, s opěrkou nohou, ergonomická recyklační hráč, Vigosit Herní židle Pro, velká a vysoká kancelářská židle černé, nosnost 150 kg

#ad
Vigosit #ad - Iroká opěrka židle ve tvaru svalů využívá ergonomický design, který může podpořit vaše záda několika otočnými body bez pocitu mačkání. Ergonomičtější opěrka hlavy je vyrobena z kvalitní vaty, která je měkčí než běžné houby a nabízí lepší oporu; jedinečný tvar může vaši hlavu podpořit tím, že ji obklopí několika otočnými body.

Zákaznický servis 24/7 pro zážitek z nakupování. Komfortní herní židle s podnožkou jedinečná pu kůže se síťovanými švy, sedí po dlouhou dobu bez pocení. Díky bezkřídlovému designu sedacího polštáře mají vaše nohy spoustu volného prostoru, který se skládá z celého kusu kvalitní houby, hraní, čtení nebo spaní. Vysoká mobilita díky otáčení o 360 stupňů a kolečkům s lehkým chodem; sklon 90°-155°; flexibilní nastavení výšky a opěrka nohou pro práci, má vynikající pružnost a podporu.

Měsíční náhradní servis a 1 rok záruka kvality na díly. Ergonomicky tvarované masážní bederní opěrky z paměťové pěny a cestovní opěrky hlavy podporují co nejvíce vaši páteř a šíji, aby se snížila únava. Celá herní židle využívá nově vylepšenou opěrku kloubů. Robustní základna, která se používá v herní židli, vydrží těžké zatížení 1100 kg pod testem BIFMA. Multi-funkce sedací polštář, aniž by se cítily zúžené.
ZnačkaVigosit #ad
VýrobceVigosit #ad
Výška47.24
Délka17.72
Hmotnost48.5
Šířka21.26
Číslo díluJD-0301BK
ModelkaJD-0301BK

10. NOKAXUS

#ad

Kancelářská židle pro dospělé YK-6008A-BLUE, počítačová herní židle s podnožkou, NOKAXUS Herní židle, bederní opěrkou, kožená masáž, židle k psacímu stolu

#ad
NOKAXUS #ad - K dostání v 7 barvách: černá, oranžová, zelená, červená, modrá, bílá, fialová. Po nastavení zádového úhlu 90 až 170 stupňů splní židle různé potřeby při práci, hraní, masážním polštářem přes USB pasem, nastavitelnou výškou, produkt se vyznačuje otáčením o 360 stupňů, výsuvnou stoličkou, odpočinku a masáži.

Každý problém, bude zdarma vyřešen. ZÁrukovÁ politika: bezplatná výměna za problémy s instalací, pokud narazíte na problém a my vám do 24 hodin odpovíme. Bederní polštář je vybaven funkcí USB masáže. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, poškození a chybějící díly do 1 roku. Materiál: vysoce kvalitní pu kůže, židle je vybavena velkými a měkkými madly, jejichž výška je nastavitelná. Silnější houba s vysokou hustotou vám poskytne pohodlnější zážitek z tlumení a široké opěradlo vám nabízí lepší držení.

Po obdržení produktu nás prosím kontaktujte, se kterým se setkáte s herní židlí, můžete je zaslat zpět do jednoho měsíce. Funkce: jedná se o herní židli s podnožkou a herní židle s massage. Comfortable a ergonomicky tvarovanou, nastavitelným pasem a polštářem. Ergonomický herní design z kvalitní umělé kůže s vysoce hustou pěnovou hmotou, včetně bederních a krčních polštářů.
ZnačkaNOKAXUS #ad
Výška10.24
Délka33.07
Hmotnost48
Šířka22.05
Číslo díluB0BS2CX5KQ
ModelkaYK-6008A-GREEN 3