Top 10 Kaweco Sport Füller – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero COLLECTION Vibrant Violet Aluminium I Premium plnicí pero pro inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní pero 13,5 cm I šířka pera B šířka

#ad
Kaweco #ad - Více než 100 let kaweco sport klasický design z kvalitního hliníku v limitovaných kolekčních barvách – přesvědčí nejnovější technikou – příjemný na dotek a citelně měkký pocit při psaní.

Kvalita od roku 1883. Výroba probíhá ruční montáží a individuální kontrolou ve městě tužky Norimberku. Lehký plnicí pero kaweco má s uzavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát víčko nasazené 13 cm I Kaweco inkoust v různých barvách je k dostání samostatně. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero.

Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitním ocelovým peřím made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma. Od nepaměti je prvotřídní kvalita funkčnosti a nejlepší služby v popředí. Kompaktní a lehký.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.18
Šířka0.39
Číslo dílu4250278624811
Modelka10002124
ZárukaŽádná záruka

2. Kaweco

#ad

Fine Nib mit Kaweco Sport Octagonal Clip Chrome, Kaweco Sport Skyline Füllfederhalter Mint

#ad
Kaweco #ad - Der kaweco sport folgt eng einem originalen oktogonalen Kaweco-Design von 1935. Die kompakte größe liegt genau richtig in der Hand, 104 mm lang, geschlossen, 132 mm offen und etwas mehr als 14 mm im Durchmesser. Kommt mit einer blauen tintenpatrone, einem achteckigen Kaweco Sport-Clip, einer Kaweco-Garantie und einer Bedienungsanleitung sowie einer Kaweco-Geschenkbox aus Pappe. Verwendet die internationale Standard-Mini-Tintenpatrone. Hergestellt in Deutschland.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška4.1
Délka4.1
Hmotnost0.04
Šířka0.5
Číslo dílu4712839720399

3. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Al Sport I Premium luxusní plnicí pero pro inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní pero 13,5 cm černé šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitním ocelovým peřím made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Od nepaměti je v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Lehký, ale robustní plnicí pero kaweco má s uzavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát víčko nasazené 13 cm I Kaweco inkoust v různých barvách je k dostání samostatně. Kompaktní a lehký lehký. Více než 100 let kaweco sport klasický design v kombinaci s moderním hliníkem – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným dotykem a citelně měkkým pocitem při psaní.

Kvalita od roku 1883. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Výroba probíhá ruční montáží a individuální kontrolou ve městě tužky Norimberku.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo dílu10000095
ModelkaALFP-BK
ZárukaŽádná záruka

4. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Brass Sport I Premium plnicí pero Luxus pro inkoustové patrony s vysoce kvalitním ocelovým perem I sportovní plnicí pero z mosazi 13,5 cm šířka pera: F jemné

#ad
Kaweco #ad - Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně. Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku.

Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Více než 100 let kaweco sport klasický design z robustní surové mosazi v historickém tvaru – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na omak a citelně měkkým pocitem při psaní.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.13
Šířka1
Číslo dílu10000917
Modelka10000917
ZárukaBez záruky

5. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Brass Sport I Premium plnicí pero luxusní pro inkoustové patrony s vysoce kvalitním ocelovým perem I sportovní plnicí pero z mosazi 13,5 cm I šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku. Více než 100 let kaweco sport klasický design z robustní surové mosazi v historickém tvaru – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na omak a citelně měkkým pocitem při psaní.

Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.39
Číslo díluBRFP-BR
ModelkaBRRP-BR
Zárukabez záruky

6. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Steel Sport I Premium plnicí pero na inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní plnicí pero z kartáčované ušlechtilé oceli 13,5 cm šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Kvalita od roku 1883 – výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku.

Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně. Robustní a elegantní – ocelový sport vydrží hodně věcí a přitom ještě dobře vypadá – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na dotek a citelně měkkým pocitem při psaní.

Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco steel s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.39
Číslo díluSLFP-ST
ModelkaSLFP-ST
Zárukabez záruky

7. Kaweco

#ad

Zlatý se závitem I plnicí pero extra jemné I CLASSIC Front Part Black with Spare Nib Gold EF, Kaweco 10001050 pružina EF I ocelová pružina pozlacená pro Kaweco Sport CLASSIC I náustek černý

#ad
Kaweco #ad - Více než 100 let kaweco sport klasický design z kvalitního plastu v historických barvách – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na dotek a citelně měkkým pocitem při psaní. Náústek plnicího pera kaweco sport s ocelovým pružinou pozlaceným 23karátovým zlatem a iridiovým hrotem je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku. Spolehlivé každý den.

Velmi snadné použití. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Roubovací mechanismus, kterým lze pružinovou jednotku z našich psacích přístrojů otáčet, umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu mezi různými druhy pružin I Kaweco Inkoust v různých barvách je k dostání samostatně.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka1.89
Hmotnost0.22
Šířka0.39
Číslo dílu10001050
Modelka10001050
ZárukaBez záruky

8. Kaweco

#ad

Kaweco Sport Skyline Füllhalter Macchiato, Sport, feine Feder, Chrom, achteckiger Clip

#ad
Kaweco #ad - Mit achteckigem Clip von Kaweco Sport, Chrom. Der stift verfügt über eine schraubkappe für zusätzliche Sicherheit, eine Edelstahlfeder und ein Kaweco Logo aus Metall auf der Kappenspitze. 10, 13, 4 cm lang 104 mm geschlossen, 2 cm lang 132 mm geöffnet und etwas über 1, 27 cm im Durchmesser 14 mm. Made in Germany. Eine blaue Tintenpatrone ist im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška4.1
Délka4.1
Hmotnost0.04
Šířka0.5
Číslo dílu4712839720788
Modelka4712839720788

9. Kaweco

#ad

Kaweco Sportovní plnicí pero Deep Red pro patrony osmihranné | plnicí pero s perem M sada s plnicími náplněmi | 12 náplní inkoustu zdarma

#ad
Kaweco #ad - HlinÍk deep red: plnicí pero je z hliníku s červenou vrstvou a je tak ideálním dárkem. Kaweco plnicí pero al sport aluminium deep red: v klasickém osmihranném designu tradiční značky psacích nástrojů.

Plnicí pero z černého osmihranného hliníku je poháněno normálními náplněmi, které jsou naplněny inkoustem Kaweco. Tloušťka pružin m: pružina v m umožňuje plynulý tvar písma při střední tloušťce čáry. Kompaktní: al sport plnicí pero měří 10, 5 cm, s nasazeným víčkem 13 cm. Perfektní na cesty. Plnicí pero pro patrony se dodává v sadě Kaweco český jazyk nelze zaručit. Zdarma: 12 originálních inkoustových kazet kaweco v červené barvě ruby red.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu4424-s

10. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Student 60's Swing I Premium plnicí pero na inkoustové patrony I nostalgické plnicí pero v zelené a krémové s teplým zlatým ozdobným kouskem I šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Má zavřený délku 13 cm a otevřen délku 16 cm. Výborně se hodí jako dárek pro přátele a rodinu. Byl vyroben z ušlechtilé pryskyřice. Barevné plnicí pero značky Kaweco. Síla pružiny je střední M.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka6.3
Hmotnost0.07
Šířka0.39
Číslo dílu10002019
ModelkaSTFP-60
Zárukabez záruky