Top 10 Kettcar Ab 5 Jahre – Dětská šlapací vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ezyroller

#ad

Barva: červená, EzyRoller Classic dětské vozidlo tříkolka sedadlo hračka

#ad
Ezyroller #ad - Ezyroller classic se hodí pro děti od 4 do 14 let a až do hmotnosti řidiče 70 kg. Ezyroller classic se kromě zábavy při pohybu s tříkolkou postará také o trénink pohyblivosti celého těla. To je nejen zábava, ale současně podporuje také pohyblivost a motoriku. To je čistá radost z jízdy pro děti, při které je navíc ještě podporována koordinace a zručnost. Ezyroller classic x je poháněn a řízen pohybem praporu. Pomocí přiložené prodlužovací tyče se Ezyroller Classic jednoduše přizpůsobí výšce dítěte.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška16.5
Délka12.8
Hmotnost13
Šířka18.5
Číslo díluEZY-001
ModelkaEZR4

2. Ezyroller

#ad

Ezyroller Drifter X Fun dětské vozidlo tříkolka děti tříkolka zábavné vozidlo černé

#ad
Ezyroller #ad - Lověk se tak prohrál. Patentovaný ezyroller drifter x byl v roce 2019 několikrát oceněn jako výrobek roku a hračka roku.

Nový ezyroller drifter x má svěží design rámu a sedadla, díky kterému bude řidič sedět pohodlněji a bezpečněji než dosud dříve. Děti trike se hodí pro děti od věku cca 4–14 let nebo až 70 kg tělesné hmotnosti,. S koloběžkou ezy roller drift scooter se do vašeho domova nastěhují skvělé outdoorové dětské hrací zařízení. Zároveň trénují ride on scooter koordinaci a pohyblivost a jsou skvělým sportovním vybavením pro venkovní použití.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyRoller #ad
Výška13.5
Délka39
Hmotnost17.38
Šířka17.6
Číslo díluEZD1XBL
ModelkaEZD1XBL

3. Ezyroller

#ad

Ezyroller Rádiové vozidlo Drifter Pro X mládež dospělí tříkolka od 10 tříkolky černé

#ad
Ezyroller #ad - Rám tříkolky lze pomocí prodlužovací tyče přizpůsobit tělesné výšce a tak růst. Oblíbené zábavné vozidlo pro venkovní i vnitřní použití je poháněno pohybem závěsu. S otočným zadním kolem jsou možné i skvělé drifty. Ezyroller pro x je vhodný pro děti od 10 let a pro mládež a dospělé. Koloběžka trénuje pohyblivost celého těla, koordinaci a obratnost. Tříkolka má robustní ocelový rám s nízkým těžištěm, širokou sedací plachtu a lehce jezdící kolečka.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška5.9
Délka25.19
Hmotnost24.97
Šířka20.83
Číslo díluEZDPRO1XBL
ModelkaEZDPRO1XBL

4. Rolly Toys

#ad

Naviják, přední plnění, Rolly Toys rollyFarmtrac John Deere 7930 kompletní svítidlo, děti 3–8 let, šlapací vozidlo pro děti 710362, pneumatiky

#ad
Rolly Toys #ad - Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška20.87
Délka42.52
Šířka20.47
Číslo dílu710362
Modelka710362
Zárukabez záruky výrobce

5. Berg

#ad

Berg Gokart Buddy Cross | dětské vozidlo, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, pneumatikami a volnoběžkou, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - Bfr je zkratka break, vpřed, Reverse brzdy, Forward, vzad. Systém bfr umožňuje zabrzdit pedály a ihned po zastavení jezdit pozpátku. Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení.

Berg buddy roste s vámi, takže z něj budete mít radost celé roky. Díky vzduchovým pneumatikám se Berg Buddy jezdí velmi pohodlně. Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Díky této ose se mohou přední kola mírně pohybovat nahoru a dolů, aby se vyrovnaly nerovnosti podkladu.

Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Tím zůstává berg Buddy stabilní na zemi. Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr. Berg buddy je vybaven závěsnou nápravou. Díky systému bfr se snadno prohraješ oblastí. Tato skvělá pedálová motokára je solidní a bezpečná.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.65.00
Modelka24.20.65.00
Záruka2 roky záruka na rám

6. Rolly Toys

#ad

Rolly Toys 700028, Traktor rollyFarmtrac John Deere 7930

#ad
Rolly Toys #ad - Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství. Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství.
ZnačkaRolly Toys #ad
Výrobcerolly toys #ad
Výška20.67
Délka57.48
Hmotnost31.72
Šířka30.31
Číslo dílu700028
Modelka700028
Záruka2 roky

7. Berg

#ad

Pneumatikami a volnoběhem, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, BERG Pedálový gokart Buddy Blue | dětské vozidlo

#ad
Berg #ad - Mimo jiné díky nastavitelnému sedadlu roste Berg Buddy s vámi. Pneumatiky – berg buddy je velmi pohodlný, protože vzduch v pneumatikách zajišťuje nižší valivý odpor, takže budete snadněji šlápnout do pedálů. Dlouhá životnost – vaše karetní karta buddy vám bude dělat radost po mnoho let. Brzdový systém – systém bfr umožňuje brzdění pedály, ale také okamžitou couvací jízdu po zastavení. Stabilní – díky čtyřem kolečkům a kyvné ose leží motokára obzvlášť stabilně na silnici. Berg.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška25.59
Délka43.31
Hmotnost11.02
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.32.01

8. Berg

#ad

šlapací auto, bezpečnost a stabilita, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–5 let, BERG Buzzy Retro Green – dětské vozidlo

#ad
Berg #ad - S berg buzzy retro green gokart se kombinuje atraktivní vzhled a moderní technika. Stylová retro barva, pečlivě vytvořené detaily a praktický koš tvoří skvělý kompletní balíček.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška19.69
Délka32.68
Hmotnost17.64
Šířka19.29
Číslo dílu24.30.15.00
Modelka24.30.15.00
Záruka3 roky

9. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–6 let.., šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, s možností soundboxu, dětské vozidlo, BERG Pedálový gokart Reppy Rider

#ad
Berg #ad - Jen nízký skořepinový sedák a nápadný sportovní volant skutečně upoutají pozornost! Pro dospělé je Reppy díky rukojeti rámu zcela jednoduše přenosný. Prostě fantastická hrací zařízení. S nápadnou reppy ukradne vaše dítě show všude v sousedství.

Berg reppy disponuje pevným spojením mezi přední nápravou pedálu a zadní nápravou. Tím se berg reppy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Kromě toho jsou při jízdě velmi tiché, díky čemuž jsou také ideální pro použití v bytě. Díky svému složení jsou pneumatiky eva odolné proti opotřebení stejně jako běžné gumové pneumatiky, ale defekty jsou minulostí. Všech pět provedení má vzrušující, Rebel, Racer, tak i pro rodiče.

Jak vpřed, tak vzad. Série reppy od berg zahrnuje pět modelů: roadster, nádherný design a pohodlně se s nimi manipuluje jak pro děti, rider a reppy BMW. Reppy je lehký a kompaktní, díky čemuž jej lze po hraní bez problémů uložit. Reppy se hodí pro děti od 2, 5 do 6 let. Pneumatiky eva jsou vyrobeny z high-tech pěny. Reppy se nachází ve velikosti a věkové skupině mezi řadou Buzzy a Buddy. Díky nízkému sedu není nutné volant nastavovat.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška22.83
Délka38.58
Hmotnost19.84
Šířka23.23
Číslo dílu24.60.00.00
Modelka24.60.00.00
Záruka2 roky záruka na rám

10. Berg

#ad

BERG Pedálový gokart Buddy B-Orange | dětské vozidlo, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, pneumatikami a volnoběžkou, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení.

Berg buddy je vybaven závěsnou nápravou. Systém bfr umožňuje zabrzdit pedály a ihned po zastavení jezdit pozpátku. Bezpečnost nakonec jde předem! Berg buddy je vybaven pneumatikami. Díky vzduchovým pneumatikám se Berg Buddy jezdí velmi pohodlně. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Bfr je zkratka break, Forward, reverse brzdy, vpřed, vzad.

Berg buddy zaručuje dlouholeté potěšení ze hry. Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Tyto pneumatiky mají nižší valivý odpor a usnadňují šlapání pedálů. Díky čtyřem kolečkům nabízí berg buddy vynikající stabilitu. Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr. Díky tomu jezdíte velmi snadno a rychle.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.60.02_Orange_0
Modelka24.20.60.02
Záruka2 roky záruka na rám