Top 10 LEGO Eiffelturm Groß – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Nápad na dárek pro sběratele, LEGO 21034 Architecture London Set, dekorace do domácnosti a kanceláře, muže a ženy, Big Ben, stavebnice Skyline s London Eye, Tower Bridge, stavebnice pro dospělé

#ad
LEGO #ad - Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce. Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře. Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, Nelsonův sloup, London Eye, Big Ben a Tower Bridge.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

2. LEGO

#ad

Sada orchideje Lego Icons 10311 pro dospělé na tvoření dekorace do pokoje s umělými rostlinami, Dekorace do domácnosti Botanická kolekce

#ad
LEGO #ad - Otáčejte stonky, květy, kořeny a listy rostliny Lego a přestavujte stonky, abyste vytvářeli nová květinová aranžmá. V botanické kolekci lego jsou skryté prvky, které jsou inspirovány jinými sadami – zkuste najít všechny.

S touto lego orchidejí můžete vytvořit snadno udržovatelný, ale originální komplet a použít jej jako dekoraci do pokoje nebo domácnosti. Vytvořte si vlastní orchidej s touto dekorativní umělou rostlinou LEGO – speciální LEGO sada pro dospělé. Umělé rostliny se neuvěřitelně blíží skutečnému vzoru s úžasnou láskou k detailu ve tvaru a barvě. Sady na tvoření pro dospělé jsou dárkem pro přátele nebo Vás samotné a nabízejí uvolnění od stresujícího všedního dne. Model je vytvořen podle skutečné orchideje a obsahuje 6 velkých květů, 2 čerstvě otevřené květy a rýhovanou vázu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.35
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo dílu10311
Modelka10311
ZárukaHerstellergarantie

3. LEGO

#ad

Nápad na dárek pro děti a dospělé, LEGO 75318 Star Wars: The Mandalorian dítě, velká postavička Baby Yoda ke složení a sbírání pro fanoušky od 10 let, skvělá dekorace do pokoje pro fanoušky

#ad
LEGO #ad - Tento stavební model nově od listopadu 2020 představuje všechny roztomilé detaily této nesmírně oblíbené figurky Star Wars. Stavební model z lego kostek je 19 cm vysoký, 21 cm široký a 13 cm hluboký. Součástí sady je také hlavice řadicí páky, a informační plaketa a dítě jako minifigurka LEGO pro doplnění dekoračního modelu, kterou může figurka držet v ruce, oblíbená hračka dítěte, který stojí za to vidět.

Hlavou, ušima a ústy lze například pohybovat, aby se změnil výraz obličeje. Fanoušci si mohou sestavit vlastní verzi hračky "das kind" 75318 k tv seriálu "Star Wars: The Mandalorian" z LEGO kostek a napodobit autentické detaily podle LEGO Art, aby vytvořili skvělý dekorační model.

Ačkoliv dekorační model zabírá jen málo místa, bez ohledu na to, zapůsobí na dítě všude, kde je postaven. Tato skvělá 1 073dílná stavebnice lego star wars je nádherným dárkem k narozeninám nebo Vánocům a skvělým překvapením pro děti od 10 let a všechny fanoušky televizního seriálu "Star Wars: The Mandalorian".
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka4.65
Hmotnost2.79
Šířka10.31
Číslo dílu75318
Modelka75318
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. LEGO

#ad

Kolekce panoramat, muže a ženy, dekorace do domu a kanceláře, LEGO 21044 Architecture Paris, Champs-Élysées a modelem Louvre, nápady na dárky pro sběratele, modelářská sada s Eiffelovou věží

#ad
LEGO #ad - Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti. Stavebnice lego architecture ctí svět architektury kameny LEGO a nadchnou všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.

Každý model panoramatu je proveden v realistických barvách a je dimenzován tak, že relativní velikost obsažených konstrukcí je zobrazena v měřítku. Obsahuje detailní model pařížského panoramatu včetně vítězného oblouku, Champs-Élysées, Tour Montparnasse, Eiffelova věž a Louvre, Grand Palais, jakož i trávy a stromů.

Tato modelářská sada pro dospělé a děti od 12 let je užitečným a relaxačním stavebním zážitkem a krásným dekoračním kouskem pro každý dům. Přiložený průvodce obsahuje informace o designérovi, architektuře a historii jednotlivých budov.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.83
Hmotnost0.44
Šířka10.31
Číslo dílu21044
Modelka21044
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

Modellbausatz, LEGO 21042 Architecture Freiheitsstatue, Geschenkidee für Kinder und Erwachsene, New York Souvenir, großes Set, eignet Sich als Home- und Büro-Deko

#ad
LEGO #ad - Enthält einen aufwendig nachgebildeten sockel mit schilden und Säulenbalkonen sowie die Statue mit dem Spitznamen „Lady Liberty“, die ein wallendes Gewand, eine siebenstrahlige Krone, die legendäre Tafel sowie eine goldene Fackel trägt;.

Dieses lego architecture Set bietet ein anspruchsvolles und lohnendes Bauerlebnis. Die lego architecture produktlinie ist eine hommage an die Welt der Architektur in Gestalt von LEGO Steinen und spricht jeden an, Architektur, der sich für Reisen, Geschichte und Design interessiert;. Das modell ist 44 cm hoch, 14 cm breit und 14 cm tief. Das beiliegende heft enthält informationen über das design, die Architektur und die Geschichte des Bauwerks; Nur in englischer und französischer Sprache; Das Heft kann in anderen Sprachen auf LEGO. Com/architecture heruntergeladen werden;. Dieses set enthält mehr als 1;685 LEGO Teile.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka7.52
Hmotnost2.98
Šířka4.65
Číslo dílu21042
Modelka21042
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

Build It Yourself New York Skyline Model Kit for Adults and Kids 598 Pieces, LEGO Architecture New York City 21028

#ad
LEGO #ad - Mit dem flatiron building, empire State Building, Chrysler Building, One World Trade Center und der heitsstatue. Maße h x b x t: 26 x 25 x 4 cm. Die mitgelieferte broschüre enthält informationen über den Designer, die Architektur und die Geschichte jedes Gebäudes sowie historische Fakten über New York City und sein architektonisches Erbe Englisch. Beinhaltet einen 4 x 32 gefliesten Sockel mit dekorativem New York City Namensschild.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.32
Hmotnost1.15
Šířka7.52
Číslo dílu21028
Modelka6135673
Zárukamanufacture warranty

7. LEGO

#ad

LEGO 76217 Marvel Jsem Groot hračka a stavebnice, sada s figurkou Baby Groot ze Strážců Galaxie 2, skvělý dárek k narozeninám

#ad
LEGO #ad - Stavebnice - hračka marvel je skvělým dárkem k narozeninám pro děti ve věku 10+, které jsou fanoušky světa Marvel a milují superhrdiny. Sada lego marvel obsahuje tištěný návod a digitální aplikaci legO Building Instructions pro zoomování a otáčení při stavbě pohyblivého modelu český jazyk nelze zaručit.

Plně členěnou postavičkou baby groot se dá snadno pohybovat a je dodávána s kazetovým záznamníkem, pomocí kterého lze znovu vytvořit slavnou taneční scénu Baby-Groot. Děti si mohou postavit mimořádně pohyblivou postavičku Baby Groot z Marvel Studios Guardians of the Galaxy 2, se všemi roztomilými funkcemi. Vášniví fanoušci mohou dát roztomilou Marvel postavičku do pozice, tancovat s ní v rytmu hudby a vytvářet veselé pohyby.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.76
Délka7.52
Hmotnost1.17
Šířka13.94
Číslo dílu76217
Modelka76217

8. LEGO

#ad

LEGO Ideas Baumhaus Konstrukční hračka

#ad
LEGO #ad - Tato sada lego ideas obsahuje 4 minifigurky – maminky, otec a 2 děti – a jedna figurka pro ptáky. Plast byl vyroben z trvale pěstované cukrové trubky. Různé rostlinné prvky kolem stromu byly rovněž vyrobeny z plastu na bázi rostliny.

List zahrnuje více než 180 rostlinných prvků vyrobených z polyetylenu na rostlinné bázi. 036 díly je na základní desce krajiny a zahrnuje stromek s vyměnitelnými zelenými léto a žlutými a hnědými podzim listy a LEGO stromový dům skládající se ze 3 klobouků – tedy ložnice, koupelny a dětského pokoje. Tato náročná stavební hračka s 3. Korunka na stromeček a střechy chatů lze pro hraní jednoduše odstranit.

Jedná se o první milník na náročném a vlastnoručně stanoveném cestě LEGO skupiny do roku 2030 vyrobit všechny produkty z obnovitelných materiálů. Základová deska má piknikový stolek pro sestavení se 4 židlemi pro minifigurky a různé prvky pro piknik a potápění, skrytým pokladem, houpačku visí na stromu, rostlinami a keřovými prvky a žebříkem k háčku.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška4.88
Délka22.91
Hmotnost2.2
Šířka18.9
Číslo dílu21318
Modelka6278925
Záruka2 year manufacturer

9. LEGO

#ad

Sada sukulentů Lego 10309 Icons Botanical Collection pro dospělé pro vytváření pokojových dekorací s 9 sestavitelnými umělými mini rostlinami, domácí dekorace exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
LEGO #ad - K dispozici jsou 3 sady stavebních návodů pro 9 různých rostlin, takže si tuto sadu LEGO pro dospělé můžete užívat s přáteli a rodinou. V této sadě jsou ukryté prvky legO inspirované jinými sadami.

Tato lego sada pro dospělé je inspirována pravými rostlinami a květinami a přináší s sebou moderní nádech. Obdivujte různé tvary, textury a barvy, které dělají každou z umělých rostlin něčím zcela mimořádným. Buďte kreativní tím, že rostliny prezentujete společně, v malých skupinách nebo jednotlivě, abyste tak vytvořili osobitý vzhled.

S 9 různými umělými rostlinami od lego, které vytvářejí na údržbu nenáročnou výstavku sukulentů a zkrášlují váš domov. Pokuste se je všechny najít! rostliny ze sady lego botanical collection jsou ideální pro ruční práce pro dospělé a představují tak rozmanitý a pestrý dárek.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.47
Šířka10.31
Číslo dílu10309
Modelka10309

10. LEGO

#ad

Muže a ženy, LEGO 76989 Horizon Forbidden West: modelářská sada s dlouhým krkem, nápad na dárek pro sběratele, sada pro dospělé s minifigurkou Aloe a figurkou strážce, pro něj a vy

#ad
LEGO #ad - Tato modelářská sada lego pro dospělé obsahuje brožuru s návodem na sestavení krok za krokem a vysvětlením ke vzniku. Sběratelský kousek lego ukazuje známou krajinu: bříza z LEGO kamenů, vysoká tráva a rezavý semafor obklopený úponem.

Okouzlující 1; 222dílná lego sada pro dospělé, ideální jako vánoční dárek pro tebe nebo jako nápad na dárek Horizon pro fanouška her ve vašem životě. S hlavou ve tvaru kotouče, anténami vyčnívajícími z krku a strukturami podobnými ocasu je dlouhý krk napodoben jako figurka LEGO.

Aloy má oblouk a oštěp z lego kostek a postava strážce je vybavena modrými, žlutými nebo červenýma očima. Stavebnice langhals, nejkultovnějšího stroje z Horizon Forbidden West, s autentickými vlastnostmi a detaily. S minifigurkou aloe a strážnou figurkou je sada kompletní jako dekorace do domácnosti nebo pokoje a připravena k vystavení.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.7
Délka10.31
Hmotnost2.43
Šířka15.04
Číslo dílu76989
Modelka76989
Záruka2 roky výrobce