Top 10 Reparaturstück für Seitenscharnierplatte – Panty ke skříním

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Frevoitna

#ad

Závěsná sada na opravu desky, závěs skříně, oprava desky z nerezové oceli, opravná deska, Frevoitna 12 ks opravných dílů pro boční panty, s otvorem a 72 šrouby, sada na opravu závěsů

#ad
Frevoitna #ad - Iroké využití naše sada na opravy závěsů se často používá k upevnění nábytku a plochému spojení. S těmito závěsnými destičkami zajistíte, aby váš oblíbený nábytek fungoval hladce. Snadná instalace deska na opravu závěsů je vybavena antikorozními šrouby.

Vysoce kvalitní materiál opravný kus desky bočních závěsů je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která má dlouhou životnost a nerezaví a nezlomí se a nedeformuje se. Nahraďte sadu na opravu závěsů pevnou deskou naší destičkou na opravu závěsů. Lze používat dlouho. Po instalaci šrouby nevyčnívají a neomezují používání nábytku. Lze použít jak dveře, tak i boční stěny. Příslušenství pro opravy desek z ušlechtilé oceli je tou nejlepší volbou pro váš domov. Obsažené zboží obdržíte 12 kusů závěsných desek a 72 kusů šroubů, plocha činí 9 cm x 9 cm a tloušťka je 0, 5 mm.

Výkonná funkce opravná deska závěsu skříně je vybavena vědeckým a dostatečným počtem polohovacích otvorů, že je závěs pevně připevněn ke dveřím, které vyrovnávají hmotnost a zajistí, což je vhodné pro většinu závěsů. Pokrývá větší poškozené oblasti než jiné opravné desky a zajišťuje skvělý vzhled. Velmi dobře se hodí k upevnění skříní, dřevěných stolů, skříní, regálů, dřevěných postelí, židlí, nábytku atd.
ZnačkaFrevoitna #ad
VýrobceFrevoitna #ad
Výška0.39
Délka3.54
Šířka3.54

2. ZWFSDM

#ad

Sada na opravu dřevěného nábytku, dveří skříně, nábytku, se šrouby, závěsů skříně, panty z ušlechtilé oceli, 10 kusů šatních skříní závěsných desek na opravu, kuchyně

#ad
ZWFSDM #ad - Upevňovací deska závěsu je vybavena několika upevňovacími otvory, dokáže efektivně vyrovnat zatížení, s určitou nosností, aby splňovaly různé požadavky, nevisí. Funkce Řešení problémů způsobených poškozením dveří skříně, nesprávnou upevňovací polohou atd.

Ve dveřích skříně, dřevěných pohovkách atd. Prémiový materiál tato sada na opravu závěsů skříně je vyrobena z vynikajícího materiálu z ušlechtilé oceli s hladkými hranami, který se snadno nerozbije a nezdeformuje, je odolný proti korozi a korozi, robustní a s dlouhou životností. Snadná instalace během instalace používejte pouze šroubovák nebo elektrickou vrtačku pro utažení šroubů.

Opravnou desku lze použít jak na dveře, korozí dveří skříně, tak i na boční stěny a zakrývá původně poškozenou oblast. Iroké možnosti využití sady na opravu desek závěsů se často používají ve všech druzích nábytku, regálech, šatních stolcích, dřevěných postelích, toaletních stolcích, např.
ZnačkaZWFSDM #ad
VýrobceZWFSDM #ad

3. Tuneon

#ad

Sada na opravu závěsu skříně vhodná pro Hettich Blum a panty

#ad
Tuneon #ad - Vhodné pro Hettich, Blum, panty. Deska z ušlechtilé oceli se závitovými maticemi. Pevně drží bez čínského zboží. Jednoduchá montáž. Sada na opravu roztržených lišt na vadných dveřích skříně.
ZnačkaTuneon #ad
VýrobceTuneon #ad

4. LOOTICH

#ad

Automatické panty s integrovaným tlumičem, 4 kusy, šatní skříň, dveře skříně, Soft Close hydraulický mini pant, LOOTICH Vnitřní doraz 90 stupňů, 26 mm, panty na kuchyňskou skříňku

#ad
LOOTICH #ad - Mini závěs je ideální pro rámové a panelové dveře s úzkými madly nebo pro skleněné dveře. Automatický závěs s pevnou montážní deskou a integrovaným tlumením Soft Closing. Tyto závěsy se hodí k výrobě skříní nebo jako náhradní řešení pro staré panty. Pro tloušťku dveří 12 – 16 mm; průměr hrnce Ø 26 mm; hloubka květináče 10 mm; se šablonou pro zrnitost LOOTICH pro všechny sériově skryté panty s Ø 26 mm a Ø 35 mm. Silné a robustní ocelové závěsy; typ dorazu: zastrčený / vnitřní doraz.
ZnačkaLOOTICH #ad
VýrobceLOOTICH #ad
Výška1.3
Délka4.06
Hmotnost0.08
Šířka1.97
Číslo díluTQ262AB
ModelkaTQ262AB

5. Magsellsky

#ad

Möbel 4, Stopper für Schranktür aus Holz, Magsellsky 4 Stück. Das Set von Reparaturplatten enthält Schrauben, Reparaturplatten für Scharniere für Schränke

#ad
Magsellsky #ad - Bedecken sie den beschädigten Ort, wenn sie sich lockern. Reparaturscharnier reparieren sie die halterungen auf schränken, um die Schraube festzuziehen. Einfache installation die schrankscharnier-Reparaturplatte ist sehr einfach zu installieren, verwenden Sie einfach einen Schraubenzieher oder eine elektrische Bohrmaschine, um die Halterung zu fixieren, dauert nur wenige Minuten.

Breite anwendung scharnier-reparaturbügel weit verbreitet zum Servieren verschiedener Arten von Möbelbefestigungen, Schminktischen, Holzbetten, perfekt für die Befestigung von Schränken, Stühlen, Holztischen, Regalen usw. Lösen sie das problem der küchenarbeitsschrank ist vor Feuchtigkeit, häufigem Ein- und Ausschalten oder durch die Qualität der eigenen Materialien usw.

Hochwertiger edelstahl die scharnier-reparaturplatte für schranktüren besteht aus hochwertigem gebürstetem Edelstahl, der rostbeständig, beschädigte Reißverschlüsse auf der Oberfläche zu reparieren und den ursprünglichen festen Belastungspunkt in eine Kraftzone umzuwandeln, attraktiv und langlebig ist. Die artikel können helfen, um sie stärker zu machen. Geschützt. Im lieferumfang ist die Montageschraube enthalten, einfach den Schraubendreher verwenden, um ihn schön aussehen zu lassen.
ZnačkaMagsellsky #ad
VýrobceMagsellsky #ad
Výška0.01
Délka3.54
Šířka3.54

6. PanBeiQiWEU

#ad

Zásuvku, svorky na opravu s otvorem, nábytkový pant, nábytek, 8 kusů závěsných desek na opravu skříně, okno, deska pro skříňku, kuchyňské panty, šroubovací panty

#ad
PanBeiQiWEU #ad - Prémiový materiál deska dveří skříně se skládá z vynikající ušlechtilé oceli, která je robustní a odolná vůči korozi pro dlouhodobé používání. Deska nábytkových pantů má určitou nosnost, není snadné ji zlomit, deformaci vyrovnává hmotnost. Co dostaneteobdržíte 8 kusů desek na opravu nábytku a 64 kusů upevňovacích šroubů, jednoduše použijte šroubovák k utažení šroubu.

Zakryjte původní poškozenou oblast, aby vypadala hezky. Výkonné funkce Řešíte problémy, spustit a neinstalovat. Panty nelze pevně upevnit, aby se děrovaná prkna držela pohromadě. Snadná obsluha panelový panel se připevní na aktuální držák závěsu, aby bylo zajištěno, že je závěs pevně připevněn ke dveřím. Oddělte závěsy a západky, např. Iroké možnosti využitínaše šroubovací panty se často používají k upevnění nábytku a slouží jako ploché spojení.

Díky klasické povrchové úpravě jsou tyto závěsy interiérových dveří trvanlivým elegantním doplňkem pro každý domov. Upevněte pantové desky z ušlechtilé oceli k sobě a poté změňte původní pevný bod napětí na zatížený povrch, aby byly pevnější. Perfektní pro upevnění dřevěné pohovky, nábytkové zásuvky, nábytku, židle, desky na okenní dveře, bedny na víno, regálu, skříně, vintage dřevěné bedny, postele, dřevěného stolu, bedny na nářadí atd.
ZnačkaPanBeiQiWEU #ad
VýrobcePanBeiQi #ad
Výška0.91
Délka7.09
Hmotnost298
Šířka3.94

7. Gas N Pow3r

#ad

Obsahuje 2 desky a upevňovací šrouby, Sada na opravu šatů kuchyňské skříně, stříbrné barvy

#ad
Gas N Pow3r #ad - Metoda číslo 1 k opravě poškození upevňovacích bodů závěsných desek na kuchyňském nebo ložnicovém nábytku. Ultimativní řešení pro všechny opravy vašich dveří, do kuchyně, skříně atd. Rozsah dodávky: sada se 2 deskami, kompletní šrouby a upevňovací materiály.
ZnačkaGas N Pow3r #ad
VýrobceGas N Pow3r #ad
Číslo díluLovely Bamboo-V

8. Csuntikulo

#ad

Beden oken, ušlechtilá ocel, opravárenská deska na opravu dveří, zásuvek, pant, skříně, kuchyňské panty na opravárenské desky, obývacího nábytku, 10 kusů závěsných desek na opravu skříněk se šrouby

#ad
Csuntikulo #ad - Panty nelze pevně upevnit, aby se děrovaná prkna držela pohromadě. 9 cm x 9 cm, zakryjte původně poškozenou oblast, aby vypadala hezky. Promění původní pevný upínací bod v rozsah napětí, který pokrývá původní poškozenou oblast.

Sada na opravy závěsů: sada držáků na opravu závěsů skříně obsahuje 10 desek a 60 upevňovacích šroubů. Zakryjte původní poškozenou oblast, např. Snadná instalace: závěs dveří skříně z nerezové oceli opravná deska, použijte šroubovák nebo vrták pro snadnou instalaci dveří a desky závěsu na straně dveří, abyste zakryli poškozenou oblast a zkrášlili ji. Oddělení závěsů a západek, spustit a neinstalovat. Všechny tyto různé druhy nábytku lze upevnit jako ploché spojení.

Výkonné funkce: vyřešte problémy, aby vypadala hezky. Vysoce kvalitní materiál: upevňovací deska závěsu je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která má dlouhou životnost a nerezaví a nedeformuje se. Mnohostranné použití: tyto držáky na opravy závěsů se často používají k upevnění nábytku jako jsou dřevěné skříně, stoly, židle, dřevěné postele, pohovky a regály atd.
ZnačkaCsuntikulo #ad
VýrobceUAB Purple Monday LT #ad
Výška0.01
Délka3.54
Šířka3.54
Číslo díluUAB-jiaolianban-9x9
ModelkaSchrank Scharnier Reparaturplatte

9. SANKESONG

#ad

Ušlechtilá ocel, dveře skříněk se zásuvkami DIY nábytek, sada závěsů skříně s otvorem, pro okenní skříně, 10 kusů závěsných desek na opravy, opravná deska na panty skříně

#ad
SANKESONG #ad - Držák na závěs skříně lze použít k sestavení rámu nebo k různým druhům nábytku, dveře zásuvky a jiné malé koníčky. Roub musíte pouze namontovat šroubovákem do otvoru závěsu a pak pevně upevnit. Zakryjte původně poškozenou oblast, abyste byli pevnější.

Prémiový materiál: Šatní závěsy na opravu závěsů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu z ušlechtilé oceli, snadno se nerezaví. Nedá se snadno rozbít, bez kousky. Krásné a uspořádané: vynikající pantové desky mohou zlepšit estetický pocit miniaturních produktů. Iroké použití: diy vlastní nábytek, jako jsou okenní skříně, rozšířený pro upevnění nábytku. Stříbrná opravná deska z ušlechtilé oceli s vynikající technologií, dlouhá životnost a nerez; hladký povrch a hrany bez otřepů, krásná a s dlouhou životností.

Můžete použít v interiéru i exteriéru. Design s mnoha montážními otvory: příslušenství pro opravu desek z ušlechtilé oceli upevňuje panely závěsných dveří z ušlechtilé oceli a poté změní původní pevný bod napětí na namáhaný povrch, deformace, pracují hladce, při kterém může být vyvážená a decrease noise, aby byl silnější. Snadná instalace: velmi snadná instalace, pantové desky se dodávají se šrouby 4 × 6 mm. Technologie závěsných desek lze použít jak dveře, aby vypadala krásně.
ZnačkaSANKESONG #ad
VýrobceSANKESONG #ad

10. Simpeak

#ad

Simpeak 6 Stück Schrankscharnier Reparaturplatte, Edelstahl-Reparatur-Stützplatten mit Schrauben + 2 Scharnieren, Scharnierloch-Stützsatz für Schrankmöbel Türen Schränke Regale Schränke Holzregale

#ad
Simpeak #ad - Die ausschnittgröße ist für alle 35-mm-Scharniere geeignet. Decken sie den ursprünglich beschädigten Bereich ab, Schranktüren, damit er schön aussieht. Multifunktionaldie reparaturplatte kann sowohl für die schranktür als auch für die Seitenwand des Schranks verwendet werden.

Behebt beschädigte schranktüren, lose Scharnierlöcher oder andere Probleme bei der Scharniermontage. Breite anwendunggeeignet für alle arten von holzschranktüren, Kleiderschranktüren, Bücherregaltüren, Badezimmerschranktüren usw. Hinweis die löcher der reparaturplatte sind klein gestaltet, um eine feste Installation zu gewährleisten. Hochwertiges material die schranktürscharniere bestehen aus verdicktem Edelstahl, der robust und langlebig ist, nicht leicht zu rosten, eine hohe Tragfähigkeit aufweist, nicht leicht zu verformen ist und lange verwendet werden kann.

Wenn sie während des Installationsvorgangs Fragen haben, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig. Was sie erhalten das paket enthält 6 einzeln verpackte 9 * 9 cm große reparaturplatten für Möbelscharniere aus Edelstahl, 2 Stück 35 mm Ersatzscharniere und 36 Stück Schrauben. Sie können es mit etwas kraft einschrauben und für eine schnelle Installation können Sie eine elektrische Bohrmaschine verwenden.
ZnačkaSimpeak #ad
VýrobceSimpeak #ad
Výška1.5
Délka7.64
Šířka4.02
Číslo dílu92XFBJL-8PC
ModelkaS22