Top 10 Spotify Player Kinder – MP3 a digitální přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Oilsky

#ad

32GB MP3 přehrávač s Bluetooth 5.0, 750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, dětský MP3 přehrávač Oilsky se sluchátky, diktafon, až 128 GB černý, FM rádio, krokoměr

#ad
Oilsky #ad - Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, když je zapnutý přehrávač Bluetooth Mp3, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby. Oilsky m7 mp3 přehrávač pro děti s problémy s kvalitou lze do 90 dnů bezpodmínečně vrátit. Vezměte prosím na vědomí: bluetooth přenos dat a spojení s mobilními telefony a počítači není možné.

Pokud máte dotazy k výrobku, můžete nás kontaktovat přes Amazon. Mp3 přehrávač s dlouhou výdrží baterie 750 mah vestavěná dobíjecí 750mah baterie, cca 90 hodin hudby s kabelovými sluchátky; bluetooth cca 39 hodin, reproduktor cca 27 hod. S bluetooth 5. 0 můžete také navázat spojení s Bluetooth reproduktory/Bluetooth sluchátky. Tento mp3 přehrávač může být také dárkem pro dívky nebo chlapce, diktafon, aby mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. Co obdržíte a oilsky brand service1 x 32gb mp3 přehrávač, 1 x popruh na zavěšení, 1 x kabel usb-c, 1 x kabelová sluchátka, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Dětský mp3 přehrávač a tlačítko pro hraní mp3 přehrávač oilsky m7 s roztomilým designem pro děti. Více než mp3 přehrávač a nejlepší dárek kromě přehrávání hudby a audioknih podporuje bezztrátový hifi hudební přehrávač také fm rádio, aby mohli používat mobilní telefony, budík, kteří jsou příliš mladí na to, stopky a krokoměr. Pokaždé, vrátí se k naposledy přehrávanému uzlu písně a snadno se obsluhuje pro děti.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
Záruka1 rok záruka výrobce

2. Oilsky

#ad

FM rádio, krokoměr, diktafon, podpora 128 GB, 750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, Oilsky MP3 přehrávač dětský se sluchátky

#ad
Oilsky #ad - Váží pouze 53 gramů. Podívejte se prosím na skutečný čas. Více než mp3 přehrávač a nejlepší dárek kromě přehrávání hudby a audioknih podporuje bezztrátový hifi hudební přehrávač také fm rádio, stopky a krokoměr. Pokud máte dotazy k výrobku, 1 x kabel USB-C, můžete nás kontaktovat přes Amazon.

Oilsky m7 mp3 přehrávač pro děti s problémy s kvalitou lze do 90 dnů bezpodmínečně vrátit. Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby. Lehký a snadno se nosí. 32 gb mp3 přehrávač bluetooth 5. 0 tento dětský mp3 přehrávač m7 má integrovanou paměť 32 gb a podporuje 128gb rozšíření tf karty není součástí dodávky. Mp3 přehrávač s dlouhou výdrží baterie 750 mah vestavěná dobíjecí 750mah baterie, cca 90 hodin hudby s kabelovými sluchátky; Bluetooth cca 39 hodin, která nabízí delší dobu přehrávání hudby, skladbě, reproduktor cca 27 hod.

Dětský mp3 přehrávač a tlačítko pro hraní mp3 přehrávač oilsky m7 s roztomilým designem pro děti. Tento mp3 přehrávač může být také dárkem pro dívky nebo chlapce, budík, kteří jsou příliš mladí na to, aby mohli používat mobilní telefony, diktafon, aby mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. A fm rádio cca 23 hod.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. ZAQE

#ad

Slyšitelný, MP3 přehrávač děti černý, Deezer, 4palcová dotyková obrazovka, Apple Music, MP3 přehrávač se Spotify, ZAQE 80GB MP3 přehrávač s Bluetooth a Wi-Fi, MP3 přehrávač s hudbou Amazon

#ad
ZAQE #ad - Vysoká výdrž baterie mp3 přehrávač bluetooth má baterii 2000 mah s průběžně nízkou spotřebou energie a podporuje rychlé nabíjení usb-c. Jednoduché přehrávání všech vašich oblíbených skladebm505 hudební přehrávač má výkonnou, mp3, ale nikoli výhradně, ogg, integrovanou aplikaci pro lokální přehrávání hudby, která je kompatibilní s většinou hudebních formátů, AAC, a nabízí různé kategorie písní jako tituly, wav, flac, APE atd.

Wma, včetně, pořadače, umělce, album a žánr.80 gb velká paměť zaqe spotify přehrávač má 8jádrový procesor, na kterou můžete uložit všechny skladby, plynulý operační systém android 9. 0, které si již léta vážíte, 2 gb ram a 16 gb rom paměť pro plynulé provádění programu. Větší kompatibilita s bluetooth tento mp3 přehrávač zaqe pro děti podporuje obousměrné připojení. Velmi ergonomické a šetří čas. Wifi bezdrátové připojení tento mp3 přehrávač podporuje stahování/nahrávání/poslech hudby nebo videa online po připojení k wifi.

Kompatibilní s většinou video formátů jako RM, DAT, AVI, FLV, TS bez převodu formátu. Plnoformátový hudební přehrávač 1080p mp4 tento hudební přehrávač mp4 má dotykový displej s vysokým rozlišením 4, mov, mpg, mkv, mp4, 0" 1280 × 720 funkce back-touch touch. Kromě toho se po restartu automaticky spojí s vaším dříve spárovaným zařízením Bluetooth. Tento kryt na wifi mp3 přehrávač, kindle, facebook, pandora, chrome, amazon music, audible, HiBy Music, navíc vám umožňuje stahovat z Playstore další aplikace jako YouTube, jako Spotify, mnoho aplikací mainstreamových médií, Deezer, Twitter.
ZnačkaZAQE #ad
VýrobceZAQE #ad
Výška4.17
Délka0.47
Hmotnost0.23
Šířka2.48
Číslo díluM505
ModelkaM505
Záruka2

4. RUIZU

#ad

RUIZU 16GB MP3 přehrávač dětský Bluetooth 5.0 se sluchátky, budík, funkce stopek, nahrávání jedním tlačítkem, reproduktor podporuje FM rádio

#ad
RUIZU #ad - Dětský mp3 přehrávač s bluetooth nabízí rychlejší a stabilnější přenos. Můžete si vybrat funkci, fm rádio, budík, hudební přehrávač, krokoměr. Cartoon design mp3 přehrávač pro děti hraje hudba ve vašem životě velkou roli? pořiďte si mp3 přehrávač pro své dítě a sledujte, malý, jak se do něj zamiluje! Přenosný hudební přehrávač pro děti je roztomilý a snadno se ovládá.

Děti mohou své oblíbené skladby sdílet s rodinou přes Bluetooth reproduktory nebo Bluetooth auta. Multifunkční karikaturní mp3 přehrávač pro děti má 1, kterou potřebujete, diktafon, 5palcovou TFT obrazovku a design uživatelského rozhraní s rychlým přístupem. Lehký, perfektní pro malé ruce.

Hifi lossless mp3 přehrávač má vestavěný reproduktor a podporuje různé audio formáty jako MP3, APE, WAV, WMA, FLAC atd. Děti tak mohou poslouchat své oblíbené písničky i na cestách. Omezení hlasitosti, nastavitelný jas, bluetooth 5. 0 chrání sluch a zrak dětí. S interní pamětí 16 gb a podporou tf karty až 128 gb není součástí dodávky nabízí MP3 přehrávač delší výdrž baterie až 100 hodin, pokud je plně nabitý.
ZnačkaRUIZU #ad
VýrobceRUIZU #ad
Výška1.18
Délka4.92
Hmotnost0.29
Šířka3.54
Číslo díluX31 8G
ModelkaX31 8GB
Záruka1 rok

5. COCONISE

#ad

Perfektes Valentinsgeschenk-Rosa, 128GB MP3 Player Bluetooth 5.2, mit UKW-Radio,Diktiergerät,E-Book Funktion, COCONISE HiFi Musik Player mit Lautsprecher,Touch-Tasten

#ad
COCONISE #ad - Aktualisiertes drahtloses bluetooth 5. 2--bluetooth 5. 2 bedeutet, dass daten schneller und stabiler übertragen werden können, ein stabiler Chip Signalstörungen reduzieren kann und die Übertragungsdistanz länger sein kann. 128 gb großer speicher und farbbildschirm--coconise mp3 player verwendet 128 gb großen speicher, um das problem des tastengeräuschs zu lösen.

Lightweight & fashion--coconise musik player ist 3, 54" lang und 1, das ihnen ein visuelles fest bietet, 65" breit. Eingebaute high-definition-lautsprecher--eingebaute dual-magnet-Lautsprecher, Musik zu genießen, versuchen Sie eine andere Art, hohe Lautstärke ohne Verzerrung, gute Musik kann mit Freunden ohne Kopfhörer geteilt werden, schockierender Klang. Genießen Sie Spitzentechnologie. Gleichzeitig können sie ganz einfach zwischen UKW-Radio, Aufnahme, Sie können problemlos 10000 verlustfreie Musik hören.

Leicht, ausgestattet mit einem Farbdisplay, flexibel und einfach zu tragen. Es verwendet 7 hochempfindliche Touch-Tasten mit Hintergrundbeleuchtung, E-Book-Lesen und anderen Modi wechseln. Das gehäuse besteht aus einer harten und leichten Zinklegierung und wiegt nur 67 Gramm. Verlustfreie hifi-klangqualität--ausgestattet mit einem intelligenten dsp-chip kann es die hohe Klangqualität von HIFI sicherstellen und den Originalklang in hohem Maße wiederherstellen. Bringen sie einen perfekten Höreffekt.
ZnačkaCOCONISE #ad
VýrobceCOCONISE #ad
Číslo díluM6-P
ModelkaM6-P

6. HIFI WALKER

#ad

HIFI WALKER H2 MP3 přehrávač s Bluetooth, DSD DAC Hi-Res FLAC přehrávač bezztrátový hudební přehrávač, rozšířitelná paměť až na 256 GB, přenosný digitální audio přehrávač s 64GB paprskem

#ad
HIFI WALKER #ad - Snadné ovládání a promyšlený design tento přenosný audio přehrávač s 2, 0palcovým hd displejem a intuitivními otočnými regulátory alps umožňuje snadnou navigaci ve vašem hudebním přehrávači. Součástí dodávky je i záruka hifi walker h2 obsahuje 1 x hifi hudební přehrávač, 1 x nabíjecí kabel usb typu c, 1 x návod k rychlému spuštění, 1 x úložná taška z flanelu.

Pokud máte během používání dotazy, 1 x 64GB micro SD kartu, můžete se na nás obrátit. Může fungovat jako vysílač pro přenos signálů nebo jako přijímač pro bezdrátové zesílení hudby. Bezztrátový audio přehrávač s snr 103db@1 khz poskytuje h2 hifi dap křišťálově čistý zvuk a zachycuje každou notu a každý detail. Hifi mp3 přehrávač s bluetooth tento bluetooth mp3 přehrávač má 2cestné bluetooth 4. 2, které podporuje bezdrátové audio s vysokým rozlišením s technologií Qualcomm aptX.

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a 1letou záruku výrobce. Systém může spravovat až 14 999 skladeb. Podporuje hifi hudbu bez zkreslení ve všech běžných formátech souborů, mp3, wav, ape, ogg, m4a, jako jsou flac, aiff, dff a nativní DSD až 128 bitů / 5, AAC, WMA, 6 MHz a používá renomovaný Texas Instruments Burr Brown PCM5102 DAC. Můžete si užívat až 10 hodin nepřetržitého kvalitního zvuku přes sluchátka nebo Bluetooth zařízení. Line-out a konektor pro sluchátka pro flexibilní použití, včetně v autě přes AUX kabel nebo v domácím audio systému.
ZnačkaHIFI WALKER #ad
VýrobceHIFI WALKER #ad
Výška3.5
Délka2.2
Hmotnost0.33
Šířka0.6
Číslo díluH2
ModelkaH2
Záruka30denní právo na vrácení zboží bez udání důvodu. 1 rok náhradní servis.

7. Etacé

#ad

Krokoměr, záznam hlasu a podpora až 128 GB TF / micro SD karty, Etacé MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, UKW rádio, e-Book, sportovní hudební přehrávač s 16GB interní pamětí

#ad
Etacé #ad - Pokud máte jakékoliv dotazy, ale podporuje také FM rádio, kontaktujte nás a my Vám poskytneme uspokojivou odpověď. Pro ty, kteří potřebují více úložiště, podporuje slot na micro SD kartu až 128 GB karty není součástí dodávky. 16 gb paměť pro více než 4000 hudebních skladeb tento hudební přehrávač je vybaven pamětí 16 gb a může uložit více než 4000 hudebních skladeb nebo přes 4000 e-knih a splňuje tak většinu požadavků na hudbu.

Dodávaný nabíjecí kabel lze použít také jako přenos dat. S funkcí automatického otevírání a vypnutí nemusíte jej nabíjet každý den. Bezdrátová nebo bezdrátová hudba podle volby pohon bluetooth 5. 0 představuje tento hudební přehrávač stabilní spojení s vaším sluchátky twc, reproduktorem nebo sluchátky ve formátech MP3/WAV/APE/WMA/FLAC. 30hodinová výdrž baterie po 2 hodinách úplného nabití pracuje mp3 přehrávač až 30 hodin a připraví vám dlouhotrvající radost.

Váš malý sportovní hudební přehrávač se speciálním designovým klipem lze tento mp3 přehrávač jednoduše připevnit na vaše oblečení a nebudete se cítit těžce nebo neskladně, 5 g. Má také 3, 5mm zdířku pro vaše kabelová sluchátka méně než 32 Ω. Přístroj se dodává s párem kabelových sluchátek jako dárek. Díky funkci krokoměru můžete zkontrolovat svůj výkon, perfektní pro běhání v přírodě, běžecký pás ve fitness studiu, protože váží pouhých 27, kulturistice atd.
ZnačkaEtacé #ad
VýrobceEtacé #ad
Číslo díluX62
ModelkaX62

8. AGPTEK

#ad

Obrázky, růžové, nahrávky, AGPTEK MP3 přehrávač, 8GB bezztrátový MP3 s 1,8palcovou obrazovkou, 70 hodin přehrávání přenosného hudebního přehrávače se sluchátky, FM rádio, až 64GB TF karta, e-kniha

#ad
AGPTEK #ad - Až 70 hodin požitku hudby při plném nabití. Podporuje 64gb sd kartu interní 8 gb podporuje až 64 gb micro sd karty, se kterými můžete uložit tisíce skladeb najednou. Snadné použití mp3 přehrávač se skládá z 5 tlačítek a 1 nezávislého vypínače, umožňuje jednoduché ovládání stisknutím tlačítka, ovládání přehrávače jednodušší.

Předpoklady pro ape a flac: 8khz-48 khz, ogg, wav, wma, nabíjí přitom až 80 % kapacity baterie. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu s bezztrátovou kvalitou zvuku kdykoli a kdekoli. Multifunkční přehrávač pouze 30 g hmotnost 30 g je velmi lehká a vyřešíte problém zátěže. Při tréninku si uvolněte ruce. Upozornění: používejte prosím paměťové karty AGPTEK nebo Kingston, abyste předešli problémům s kompatibilitou.

Nechte si písničky lépe poslouchat. Už žádné problémy s itunes nebo přehrávačem Windows media player. Podporuje následující formáty: MP3, 1000 kbgs. Karty sandisk nejsou kompatibilní s přehrávačem. Multifunkční design nabízí nejen funkci hudby, obrázky a tak dále. 70 hodin přehrávání s bezztrátovou kvalitou zvuku stačí cca 2 hodiny nabíjení, atd.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluA02GU-DE2
ModelkaA02GU-DE2

9. Oilsky

#ad

Běh, HiFi Lossless Mp3 s FM rádiem, dotykové tlačítko, Oilsky 32GB hudební přehrávač s Bluetooth 5.0, hlasový rekordér pro sport, MP3 přehrávač, černý, rozšiřitelný až na 128 GB Micro SD, reproduktor

#ad
Oilsky #ad - Kvalita hifi lossless sound tento bluetooth mp3 přehrávač je vybaven profesionálním inteligentním čipem pro digitální potlačení šumu. Také velká nabídka pro vás, že není nutné spotřebovat baterii vašeho telefonu. Dobrý partner pro váš sport, běh a ranní cvičení.

Elem je otestovat, zda přehrávač funguje dobře, když ho poprvé obdržíte. V porovnání s těmi, kteří mají pouze jednu paměťovou kartu, má flash paměť lepší trvanlivost a stabilitu. Lehký a elegantní hudební přehrávač oilsky d22 mp3 hmotnost pouze 2, 15 oz. Bluetooth 5. 0 mp3 přehrávač tento mp3 přehrávač s modulem bluetooth nabízí lepší kompatibilitu, stabilní signál, sníženou spotřebu a delší výdrž baterie. Pravidlo třídění je nejprve číslo 001, 002, pak abeceda A-Z. Vezměte prosím na vědomí tento mp3 přehrávač oilsky má předinstalované písně a obrázky.

Interní paměť 32 gb tento hudební přehrávač má vestavěnou paměť 32 gb a v případě potřeby podporuje rozšíření 128 GB Micro SD. Balení obsahuje: 1 x 32GB Bluetooth 5. 0 mp3 přehrávač, 1 x kabel usb-c, 1 x sluchátka, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Bezdrátové spojení s vašimi bluetooth sluchátky nebo Bluetooth reproduktory tipy: nelze přes Bluetooth spojit s mobilním telefonem a autem.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška0.2
Délka3.5
Hmotnost0.13
Šířka1.5
Číslo díluD22
ModelkaD22
Záruka2 roky

10. Oilsky

#ad

E-kniha, FM rádio, krokoměr, přenosný hudební přehrávač s 32GB interní pamětí, Clip MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, záznam hlasu a podpora až 128 GB TF/Micro SD karty

#ad
Oilsky #ad - Rozšířené bluetooth připojení vybaveno nejnovější verzí bluetooth 5. 0 mp3 přehrávače je silnější schopnost odrušování, přenos je stabilnější, vzdálenost spojení je také delší a spotřeba proudu je snížena. Rozšířitelná paměť s interní pamětí 32 gb je mp3 přehrávač oilsky kompatibilní s micro sd kartami s 16 gb, 32 GB, 64 GB a 128 GB.

Rozšiřitelná paměť vám umožňuje uložit více než 10 000 skladeb. Záznam rádia vkv nejen hudební přehrávač, můžete poslouchat fm rádio po připojení sluchátek a nahrávat své oblíbené pořady během poslechu rádia VKV. Přenosný a lehký speciální design klipu pro milovníky sportu a hudby, na pláž, v autě nebo v letadle. Náš mp3 přehrávač váží pouhých 29 gramů a vejde se do dlaně, jednoduše zavěste na tašku nebo halenku. Mp3 přehrávač můžete spárovat se sluchátky Bluetooth nebo Bluetooth reproduktory.

Po připojení kabelových sluchátek můžete také poslouchat fm rádio, když připojíte sluchátka Bluetooth nebo Bluetooth reproduktory kabelová sluchátka se používají jako anténa, čímž se uvolní vaše uši. Mp3 přehrávač je ideální pro nošení při běhu, díky čemuž je super lehký a super přenosný, perfektní společník ve fitness studiu nebo na túře. Multifunkční mp3 přehrávač byl vyvinut s přehráváním hudby, prohlížení fotografií, nahráváním hlasu, čtením e-knih souborem TXT, bezdrátovým Bluetooth připojením, FM rádiem, krokoměrem a podporuje více jazyků.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška2.4
Délka1.42
Šířka0.47
Číslo díluX50
ModelkaX50AU
Záruka2