Top 10 USB LED Strip – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K, DIY, TV kuchyň, LED samolepicí světelný pásek IP44, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, obývací pokoj, COB LED pásky teplé bílé 5 m

#ad
Öuesen #ad - Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání. Pohodlná instalace více volné v každém rohu prostoru. Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, knihovnách, v ložnicích, index podání barev 90+, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, schodištích, obývacích pokojích, kuchyních, skříních na víně, led pásek 5 m lze použít v šatních skříních, chodbách a koupelnách.

Cob led pásky lze stříhat každé 4 cm a můžete je stříhat podél řezných značek. Led pásky mají delší životnost a vysoce kvalitní vzhled. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu.

Led světelná lišta led. Cob led pásek 24 v delší a bezpečnější životnost cob led pásky vodotěsné s vodotěsnou funkcí ip44, bezpečnostní napětí pro lidské tělo, díky hladkému povrchu je riziko zranění pro děti a domácí zvířata nižší. Pracovní napětí cob led pásky jsou 24 v nízké, ve srovnání s běžnými světelnými pásky, cob led pásek 5M je vyroben ze silikonového materiálu, hodnota LED světelného pásu je nízká hodnota odvodu tepla lepší lepší lepší. Balíček led světelných lišt obsahuje 2 bezpájné cob konektory, jakmile jsou LED světelné pásky vyříznuty, lze je spojit s bezpájecími COB spojkami.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

2. SEBSON

#ad

LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm

#ad
SEBSON #ad - Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

3. LICHT DISCOUNT

#ad

S47 LED světelná lišta, nástěnná světla

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky. Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm. Základní cena: 44, 43 eur / bm. Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

4. Govee

#ad

Synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování

#ad
Govee #ad - Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Trávíte s nimi fantastický čas. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

5. ROUKLE

#ad

ROUKLE 8 mm COB LED pásky 2700 K – 5 m stmívatelná 24 V super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem UKCA | 2400 LED | teplá bílá 2700 K | jednoduchá domácí dekorace

#ad
ROUKLE #ad - Spora energie a nízká spotřeba: cob led pásky jsou energeticky úsporné a šetří energii. S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení. Zadní strana 3m lepicí plocha umožňuje snadné upevnění na čisté povrchy. Vysoký index reprodukce barev cri: cob led pásky mají cri přes 90, které vytváří útulnou atmosféru.

Navíc teplota barvy cct 2700 k nabízí teplé a útulné světelné prostředí, že LED pásky COB jsou vhodné pouze pro vnitřní použití. Každou led lze řezat podél linie, funguje však pouze část spojená se zdrojem proudu. Ve srovnání s smd svítidly snižuje technologie cob spotřebu energie, snižuje náklady na energii a minimalizuje dopady na životní prostředí. Ultra tenký design a flexibilní montáž: cob led pásky se hodí pro úzké prostory nebo zakřivené instalace a nabízí větší flexibilitu a kreativitu.

Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led. Se 4 režimy, 8 stupni jasu a 60sekundovým časovačem nabízí rozmanité možnosti osvětlení. Dlouhá životnost a stmívatelnost: cob led pásky se vyznačují dlouhou životností, šetří náklady. Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluDD-5M

6. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Propojitelné provedení. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, na party, kuchyních, šatnách, na vánoce nebo svatby. Poklesy napětí atd. Vysoce kvalitní světelné perly. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp630eb0BTYJQDNB, SP108EB07DVJ568C atd.

Ezné proužky, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, aniž by došlo k poškození pásku. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích.

A lze jej použít také s arduino, sp611eb09gvk267l, sp105eb06xxcc17y, raspberry Pi, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, s kompatibilním ovladačem, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Ip30 není vodotěsný.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

7. PAUTIX

#ad

4800 LED DC24 V, 10 m, kuchyně, LED pásek CRI93+ pro ložnice, PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky

#ad
PAUTIX #ad - Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, vyšší světelná účinnost, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty. Nezahrnuje led napájení a ovladače. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY.

Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / regál na víno / knihovnu / skříňku / podsvícení televizoru. Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, COB LED pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, lineární a bez skvrn.

Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Cob led pásky vyzařují rovnoměrné světlo od začátku do konce. Nízká výhřevnost je bezpečná. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, vyšší index reprodukce barev 93 +. Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato led světelná lišta v teplé bílé barvě používají skutečně dvouvrstvé desky plošných spojů, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato COB LED světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

8. ORIA

#ad

ORIA LED světelné pásky, RGB LED pásky, vodotěsnost IP65, USB předpětí, sada osvětlení pro TV, PC, 20 barev, party, světelný pásek s dálkovým ovládáním, 1 m, 19 režimů, nastavitelný jas

#ad
ORIA #ad - Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, aby váš displej vypadal jasněji. Silikonový materiál, vynikající propustnost světla, velká tuhost, hladká textura, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru.

20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky. Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, který je extrémně odolný proti teplu. Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže. Jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme.

A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Efektivní dosah příjmu je 8 m. Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch. Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, stolní počítač nebo notebook. Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, vše, rychlost a stupeň jasu, 19 režimů osvětlení, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40

9. ETRLNXY

#ad

RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou, aplikace a dálkové ovládání

#ad
ETRLNXY #ad - Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, synchronizace hudby a nastavení časovače, běžet podle rychlosti efektu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoCo StripX", jasu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Usb napájení, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, domácí kino, počítačem, široce rozšířená, jako je ložnice, skříň atd.

Flexibilní usb led pásek 2, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, jednoduchá instalace LED podsvícení TV je napájeno USB konektorem např. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Loveeecký efekt je Anter. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti zkratu, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Powerbankou, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

10. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Generace. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.

Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101