Top 10 Wasserhahn Garten 3/4 Zoll – Venkovní kohoutky a uzávěry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DRAMM

#ad

3/4 Zoll Außen- auf Innengewinde, robuste Abschaltung, Dramm 35001 Messing

#ad
DRAMM #ad - Sparen sie zeit und wasser! 1, 27 cm kugelöffnung für einen vollen Wasserfluss, entwickelt für höheren Wasserdruck. Es hat 1, einen bearbeiteten messingkörper, 9 cm außengewinde auf innengewinde, einen Messingguss Griff und austauschbare interne Komponenten. Hergestellt in den USA. Neue version – das robuste Messing-Absperrventil bietet Wasserkontrolle am Ende Ihres Gartenschlauchs.
ZnačkaDRAMM #ad
VýrobceDRAMM #ad
Výška1.5
Délka5
Šířka2
Číslo dílu35001
Modelka35001

2. Bächlein

#ad

Bächlein Univerzální kulový kohout – kulový ventil z mosazi s pákovou rukojetí a oboustranným vnitřním závitem 3/4 palce – uzavírací ventil s plným průchodem

#ad
Bächlein #ad - Průtok je individuálně nastavitelný! univerzálně použitelný – uzavírací ventil lze použít k blokování, škrcení a regulaci průtoku a je vhodný jak pro užitkovou vodu a dešťovou vodu, tak i pro pitnou vodu.

Vhodné pro vysoké zatížení – díky stabilní konstrukci a kvalitnímu materiálu vydrží kulový kohout tlak až 30 barů. Jednoduché ovládání – kulový kohout lze díky nerezové rukojeti z ušlechtilé oceli 304 rychle a hladce otevřít a zavřít. V kombinaci s poniklovaným povrchem nemají korozi a mrazu žádnou šanci! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme v naši kvalitu, chceme vám umožnit objednávku absolutně bez rizika: Pokud byste s nákupem nebyli plně spokojeni, dostanete peníze zpět! Tlak vody přitom zůstává rovnoměrný a konstantní! pouze ověřené materiály – pro kulový ventil se používá nejlepší mosaz CW617N.

ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Číslo díluHV-VH-57

3. Royal Gardineer

#ad

Royal Gardineer Zahradní vodovodní kohoutek: 2dílná sada vodovodních kohoutků s kulovým výpustným ventilem a přípojkou 3/4" kulový vodovodní kohoutek, vodovodní kohoutek s uzavíracím regulátorem,

#ad
Royal Gardineer #ad - Také pro oleje, nekorozivní kapaliny a plyny * uzavírací regulátor s kulovým ventilem, páka s potahem z umělé hmoty Standard: DIN 2999. Zakončení s 1palcovým vnějším závitem jednoduchá montáž: 3/4palcové připojení na stěnu s plochou šestihranného klíče Doporučení k montáži: utěsnění páskou např.

Vhodné pro studenou a horkou vodu uvnitř i venku: teplotní rozsah od -10 do +100 °c připojovací adaptér s hadicí pro 3/4palcové hadice Materiál: za tepla lisovaný kov s práškovým nástřikem Rozměry: 115 x 25 x 90 mm, hmotnost: 255 g. 2 vodovodní kohoutky vždy s hadicovým adaptérem.

Vodovodní kohoutek s uzavíracím regulátorem – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: zahradní zavlažování, zahradní hadici, míč, ply. Teflonem nebo konopím. Vhodné pro studenou a horkou vodu Široký teplotní rozsah: -10 až +100 °C Také pro oleje, nekorozivní kapaliny a plyny Odolný kov s práškovým nástřikem.
ZnačkaRoyal Gardineer #ad
VýrobceRoyal Gardineer #ad
Výška4.53
Délka3.54
Hmotnost0.56
Šířka0.98
Číslo díluZX1262-944

4. LD Valve

#ad

Schlauchlatz, männlich, 1/2 Zoll MIP x 3/4 Zoll MHT mit 1/4 Abschaltung mit T-Griff 2 Stück

#ad
LD Valve #ad - International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions. Kann als direkter wasserhahn oder als Schlauchanschluss für Autowäsche, Möbelreinigung und Gartenarbeit verwendet werden. 2 stück 1/2 zoll mip einlass x 3/4 zoll MHT Auslass Garten Bibb Absperrventil. Schlauchlatz mit 1/4-Drehung. Ausgestattet mit einem 1, 27 cm männlichen Einlassrohr MIP Anschluss.
ZnačkaLD Valve #ad
VýrobceLD Valve #ad
Výška1.04
Délka3.6
Hmotnost0
Šířka2.36
Číslo dílu50372-12-2
Modelka50372-12-2

5. NSXIN

#ad

NSXIN Kuličkový výpustný kohout 1/2 palce mosazný vodovodní kohoutek pro sud na dešťovou vodu s hadicovým šroubením vložka výtokový ventil odolný proti mrazu pro zahradní hadici

#ad
NSXIN #ad - Ideální jako vnější kohoutek pro zavlažování zahrady. 1/2" kulový výtokový ventil vhodný pro venkovní použití, odolný vůči teplotám do 120 °C, odolný vůči kyselinám a zásadám, s těsnicím kroužkem, snadno se mění a má dlouhou životnost. Mosaz 1/2" kulový výtokový ventil lze použít všude a kdekoliv.

Vysoce kvalitní zpracování: materiál těla a koule jsou vyrobeny z mosazi odolné proti korozi. Ideální také pro dům, 1/2palcový kulový výtokový kohout, dílnu a garáž. 1/2 palce kulový výpustný kohout umožňuje připojení standardní zahradní hadice 13 mm a nasazovací hadicové přípojky. Snadné zapojení: mosazný vodovodní kohoutek pro sud na dešťovou vodu s pohodlným provozem páky | rychlé uzavření přívodu vody pomocí dlouhé ocelové páky.

Univerzálně použitelný: jedná se o adaptér ibc, který obsahuje mosazný kohout a odnímatelnou přípojku vodovodního kohoutku. Nízké tření při otevírání a zavírání pro snadné používání, plynulá regulace průtoku vody. Přípojka hadice: integrovaná hubice pro snadné připojení zahradní hadice, pro rychlé a snadné zalévání, také ideální pro naplnění konev. Použití: ať už na zahradě, v průmyslu nebo v domácnosti. Pro instalaci na sud na dešťovou vodu.
ZnačkaNSXIN #ad
VýrobceNSXIN #ad
Hmotnost0.6

6. VARIOSAN

#ad

S otočným šroubením na hadici, mosaz, 1/2", VARIOSAN Kuličkový výtokový kohout mrazuvzdorný 14610

#ad
VARIOSAN #ad - Vlastnosti: otočné o 360°. Rozměry: 1/2" přípojka na stěnu, 3/4" výstup, 1/2" resp. Zabraňuje stlačení gumové hadice připevněné na přípojce. Provozní teploty: -20 °c, 80 °c | provozní tlak: max. Přípojka z nylonu, páková rukojeť z hliníku. 13 mm hadice hadicové šroubení s průchodkou. 15 barů. Vysoce kvalitní kulový výpustný ventil z mosazi se zvýšenou odolností proti mrazu. Materiál: tělo z poniklované mosazi. Mrazuvzdorné provedení bez mrtvých prostor díky speciální konstrukci nezůstane ve výtokovém kohoutku žádná voda.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Výška1.3
Délka4.8
Šířka4.06
Číslo dílu14610
Modelka14610

7. VARIOSAN

#ad

Mosaz, systém Gardena, 3/4", VARIOSAN Kulový kohout IBC se zásuvným systémem 16195, S60x6

#ad
VARIOSAN #ad - Kulový kohoutek: 3/4" 26, 44 mm vnější závit, 44 mm vnější závit, 3/4" 26, mosaz. Konektor: 3/4" 24, 12 mm, mosaz, systém Gardena. Kryt: s60x6 hrubý závit vnitřní závit a ig 3/4" připojovací závit, polyetylen PE, černá. Kulového kohoutku plný průchod a spojky pro systém Gardena. Kryt ibc pro nádrže ibc vč. Rozsah dodávky: krytka ibc, kulový ventil, zásuvná spojka, těsnicí páska z PTFE díly se dodávají volně.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Hmotnost360
Číslo dílu16195
Modelka16195

8. SHYNE

#ad

Odolný proti korozi a mrazu + 2x hadicové přípojky zdarma + PTFE páska + ebook | na zahradu, SHYNE Prémiový dvojitý vodovodní kohoutek z mosazi 1/2 palce, sud na dešťovou vodu, pračku

#ad
SHYNE #ad - Kromě toho obdržíte zdarma naši e-knihu v hodnotě 9, 99 €. Nemusíte kupovat žádné další přípojky. Nejlepší kvalita: náš masivní kulový kohout z kvalitní mosazi nabízí ochranu před korozí, vysokými teplotami a tlakem vody a mrazem.

Spokojení zákazníci: jsou pro nás velmi důležití. Tak můžete na vnitřní i vnější straně na zahradě připojit několik hadicových přípojek, praček, 95 mm se snoubí se dvěma samostatnými 3/4 palcovými výstupy 26, zavlažovačů, konev atd. Současně. Správné rozhodnutí: kupujete kvalitní 2cestný výpustný kohout z kontrolované výroby německého prodejce podle německých standardů.

Dárek pro vás: darujeme vám těsnicí pásku a 2 další přípojky na vodní hadici, které se hodí na všechny běžné spojovací díly. Praktický víceúčelový kohoutek: běžný 1/2palcový vstup 20, sudů na dešťovou vodu, 44 mm. Jsme přesvědčeni o naší kvalitě, a proto poskytujeme na naše výrobky záruku 1 rok.
ZnačkaSHYNE #ad
VýrobceKDM Dynamics #ad
Hmotnost0.79

9. SPGOOD

#ad

Se 2 hadicovými přípojkami zdarma, dvojitý výpustný kohout 1/2 palce, z mosazi odolný proti korozi a mrazu, SPGOOD Zahradní vodovodní kohoutek, 1 x těsnicí páska, dvojitá přípojka a hadicová hadice na

#ad
SPGOOD #ad - Záruka kvality: vaše spokojenost je pro nás největším hodnocením, buďte si jisti, že naše výrobky budou tou správnou volbou, a slibujeme dvouletou záruku kvality.

Standardní velikost: vodovodní kohoutek pro venkovní použití Standardní 1x 1/2 vstup a 2x -3/4 výstup lze připojit dva rozdělovače hadic současně. Příležitosti k použití: lze použít na zahradě, v průmyslu a v domácnosti, konev, v myčce aut, zavlažování, v pračce, zahradní hadici, sud na dešťovou vodu atd. Vynikající kvalita: dvojitý kohoutek spgood je vyroben z vysoce kvalitní mosazi, která je mrazuvzdorná a nerezavějící a lze ji použít v prostředí s vysokým tlakem vody a vysokými teplotami. Bezpečné produktové portfolio: spgood zahradní vodovodní kohoutek obsahuje 1 dvojitý kohoutek, 4 těsnění, 1 těsnicí pásku.
ZnačkaSPGOOD #ad
VýrobceSPGOOD #ad
Výška4.33
Délka6.97
Hmotnost0.95
Šířka1.85
Číslo dílu1/2 zoll
ModelkaGroente

10. tecuro

#ad

Matný pochromovaný, mosaz, kulový vypouštěcí ventil s přídavným výstupem, Dvojitý vypouštěcí kohout

#ad
tecuro #ad - Vhodné pro zásuvný systém Gardena apod. S přípojkou na stěnu 1/2" a vývodem 3/4" se zásuvným systémem. Materiál: mosaz matné provedení, pochromovaný, ocelová páka s plastovým opláštěním. Dvojitý vypouštěcí ventil s přídavným výstupem, zavíratelný. Vyložení 90 mm, zadní vývod 3/4" zavíratelný kulovým kohoutem.
Značkatecuro #ad
Výrobcetecuro #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.82
Šířka1.89
Číslo dílu22615
Modelka22615