Top 10 WC Sitz Mit Absenkautomatik Holz – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wirquin

#ad

Wirquin 20721956 WC sedátko FSC100% Trendy Line diplomat jelen, bílá a bambus, béžová

#ad
Wirquin #ad - Roubovací panty z nerezavějícího: ochrana proti korozi, Soft Close automatické sklápění. Wc sedátko diplomat lisované dřevo fsc směs, barva jelena dekor, na obou stranách víka, víko matné | luneta: bambus přírodní. Endurance: testováno 20 000 cyklů otvorů/uzávěrů. Vhodné pro standardní WC.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška0
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka14.96
Číslo dílu20721956
Modelka20721956

2. ADOB

#ad

Pohodlné sezení a vstávání díky zvýšené pozici vsedě, Novara Plus Duroplast WC sedátko zvýšení 5 cm s automatickým sklápěním, nosnost až 200 kg

#ad
ADOB #ad - Pozor: pokud by žlutá buttón vpravo nahoře " do nákupního vozíku " nebo "koupit nyní" nebo zÍskat teĎ, jednoduše klikněte na "všechny nabídky". Kompletní wc sedátko z duroplastu s pohodlným sklápěním. Adob, váš partner od roku 1920 z Německa! Bezbariérový vhodný i pro vozíčkáře. Pohodlné sezení pro mladé i staré díky 5 cm zvýšenému sedáku nosnost až 200 kg. Vhodné pro všechny běžné wc stolky, šroubování wc sedátka je klasicky umístěno pod keramikou pro nejlepší držení. Hlové nárazníky fixují sedací kroužek v přední části.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu56102
Modelka56102

3. LUVETT

#ad

3 možnosti montáže, barva: alpská bílá, odnímatelné, LUVETT® D100 WC sedátko s automatickým sklápěním, duroplast antibakteriální, tvar D, automatické sklápění

#ad
LUVETT #ad - Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Design a vývoj v německu podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 250 kg testováno podle normy DIN. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Varianty wc sedátka ve 4 barvách. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.45
Číslo dílu536138

4. Mayfair

#ad

Elongated, Mayfair 1888SLOW 006 NextStep2 WC-Sitz, Knochenfarben

#ad
Mayfair #ad - Kein schlagen: der sitz schließt langsam und leise mit einem Fingertipp, um eingeklemmte Finger zu vermeiden. Unordnungsfrei: der integrierte kunststoff-Töpfchen für Kleinkinder sichert magnetisch in der Abdeckung, wenn er nicht in Gebrauch ist, um das Badezimmer sauber und organisiert zu halten. Kein wackeln mehr: mit dem sta-TITE Befestigungssystem wird sich Ihr Sitz nie lösen. Geeignet für erwachsene und kinder: macht das Töpfchentraining Spaß, gibt ihnen Unabhängigkeit, indem Sie das "große Töpfchen" verwenden.
ZnačkaMayfair #ad
VýrobceBemis #ad
Výška2.19
Délka18.81
Šířka14.13
Číslo dílu1888SLOW 006
Modelka1888SLOW 006

5. LUVETT

#ad

Barva: Manhattan šedá, záchodová drážka na hubnutí z antibakteriálního duroplastu, LUVETT® Záchodové prkénko s automatickým sklápěním C770 oválné, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění na výběr

#ad
LUVETT #ad - Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, už se nehýbe a sklouzává.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN.

Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu539728

6. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.

Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

7. LUVETT

#ad

Tvar: hranaté, vyrobeno v EU, snímatelné víko na toaletu, LUVETT® WC sedátko vč. 3 montážních řešení z ušlechtilé oceli & automatické sklápění Softclose, antibakteriální duroplast

#ad
LUVETT #ad - Funkce odebírání takeoff easyclean: jednoduchá možnost, jak odstranit WC sedátko z keramiky pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí. Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných montážních variant pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka16.65
Hmotnost5.51
Šířka14.21
Číslo dílu539751A
ModelkaQ500

8. WOLTU

#ad

Dřevěné jádro MDF, závěsy Softclose, s dekorem, antibakteriální, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu

#ad
WOLTU #ad - Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Snadné čištění a příjemný komfort sezení. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.1
Šířka14.88
Číslo díluWS2651
ModelkaWS2651

9. Wachaberga

#ad

Bambusové WC sedátko s automatickým sklápěním – velmi pevné držení bambusového víka díky speciálním pantům – víko toalety dřevo bambus s antibakteriálním 3násobným zapečetěným lakováním

#ad
Wachaberga #ad - Bambusové víko na toaletu zavírá víko i toaletní brýle zpomaleným pohybem. Díky jednoduché instalaci zespodu drží bambusové sedátko naprosto pevně. Pokud nebudete spokojeni se svým bambusovým víkem na záchod, dostanete peníze zpět – prosím kontaktujte nás.

Wc sedátko dřevo s automatickým sklápěním lze snadno čistit běžnými čisticími prostředky. Tiché zavírání: zabudované dvojité bambusové wc sedátko zajišťuje tiché a pomalé zaklapnutí. Jako na mracích: bambusové wc sedátko má zaoblené hrany a měkké podložky pro příjemný pocit při sezení. Hygiena: díky našemu antibakteriálnímu & 3krát zapečetěnému speciálnímu laku nemají bakterie a bakterie na bambusovém WC sedátku žádnou šanci.

Bambusové wc sedátko zajišťuje pocit tepla v zimě a chladný pocit v létě. Pevné uchycení: naše bambusové toaletní prkénko má individuálně nastavitelné speciální závěsy 110 – 190 mm a díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší toaletě. Slibujeme. Najdeme pro vás vhodné řešení! .
ZnačkaWachaberga #ad
VýrobceWachaberga #ad
Výška0.99
Délka17.13
Hmotnost6.46
Šířka14.84

10. Bonetti

#ad

WC sedátko s automatickým sklápěním | dřevěné jádro | stabilní závěsy SoftClose, snadná montáž | hladký povrch | skvělé motivy na výběr | dřevěné WC víko univerzálně vhodné pláž s palmou

#ad
Bonetti #ad - Závitové tyče a šestihranné matice jsou vyrobeny ze stabilního kovu. Dřevěné wc sedátko s motivem dřevěné jádro mdf wc sedátko s nadčasovým a moderním 3stranným designovým tiskem. Vzdálenost montážních otvorů: cca 130 mm – 180 mm // délka WC brýlí: cca 425 mm – 437 mm.

To je nejen pohodlné, ale nepoškodí se tak WC sedátko a keramika. Hlasité "praskání" patří minulosti. Kromě toho přináší díky svým jedinečným motivům a designu krásnou atmosféru do vašeho WC prostoru. Díky tomu je víko toalety univerzálně vhodné pro téměř všechny běžné nástěnné a stojací WC. Spodní strana sedacího zařízení je v klasické bílé barvě. Automatické sklápění díky automatickému sklápění se toto wc víko zavírá příjemně tiše.

Snadná péče víko na záchody je díky hladkému mdf povrchu nenáročné na údržbu a umožňuje bezproblémové hygienické čištění. Kovové závěsy kvalitní pochromované a nerezové kovové panty ze zinku poskytují bezpečné držení na toaletě. Potištěné jsou víko wc horní a spodní strana a WC sedátko nahoře. Potřebný upevňovací materiál je již součástí dodávky. Stačí lehké poklepání a víko toaletního sedátka se tiše a jemně sestupuje.
ZnačkaBonetti #ad
VýrobceInnocom GmbH #ad
Výška0.99
Délka17.2
Šířka14.76
Modelka3200xx