Top 10 Wecker Kinder Jungen – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lemnoi

#ad

Funkcí snooze, odpočítávání, dětský trénink spánku s nočním světlem, Lemnoi Dětský budík, 3 stupně jasu a pestrým světlem, na baterie, světelný budík pro chlapce a dívky, světelný budík pro děti

#ad
Lemnoi #ad - Perfektní dárky pro děti tento roztomilý budík je perfektní pro děti, které ještě nemají dobré znalosti času a pomáhá dětem mít pravidelné spánkové návyky. Tento inovativní budík je účinným pomocníkem pro rodiče, aby u svých dětí podporovali pozitivní návyky. Jedinečná funkce odpočítávání dětský budík je vybaven funkcí odpočítávání, která je přizpůsobena časově řízeným aktivitám.

Multifunkční budík na spaní pro dětihodiny nočního světla pro děti mají 4 pevné barvy a 1 druh dynamického náladového světla, ovládání je jednoduché – jednoduše si vyberte barvu a jas, měnícího se barvy, 7 vysoce kvalitních, jemných zvukových možností pro podporu zotavujícího spánku pro vaše dítě. Zabudovaná baterie budíku s přípojkou typu c pro nabíjení, snadno ovladatelné odpovídající tlačítko pro nastavení času, alarmu, světla a hlasitosti a podporuje nastavení formátu 12/24 hodin. Perfektní nápad na dárek k narozeninám, dětský den, na party, Vánoce atd.

Na výběr jsou 4 stupně jasu, které se dítěti líbí. Dětský budík pro dívky a chlapce má roztomilý tvar králíka, takže děti mohou podle barev a symbolů rozlišovat, kdy je čas jít do postele a kdy vstát. Vzhledem k šíření neomezené televize a hraní mohou rodiče tyto hodinky využít k nastavení doby odpočítávání a jemně upozornit svým dětem, kdy je čas dokončit své aktivity. Poskytuje dětem něžného společníka, když spí samy, a pomáhá rodičům rozvíjet si svobodněji pocit času svých dětí a ušetřit tak čas spánku rodičů.
ZnačkaLemnoi #ad
VýrobceLemnoi #ad
Výška5.91
Délka5.31
Hmotnost0.58
Šířka1.5
Číslo díluSG7
ModelkaSG7

2. Star Wars

#ad

LEGO Star Wars Stormtrooper dětský budík s mini figurkou a podsvícením | barva bílá/černá | plast | 24 cm vysoký | LCD displej | pro chlapce i děvčata | oficiální.

#ad
Star Wars #ad - 2 baterií typu aaa. Vhodný pro děti od 6 let. 24 cm vysoký. Nastavitelné paže a nohy. Funkce buzení a odloženého buzení. Displej s podsvícením. Budík s legendární minifigurkou od LEGO. Digitální LCD displej. Vč.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost0.8
Šířka5.51
Číslo dílu9002137
Modelka9002137

3. Vtech

#ad

Vypráví příběhy, VTech Funny Sunny – přítelkyně interaktivních lamp – prochází dnem, animovaná pro pohyb – s funkcí hodin a budíku – pro děti od 3 do 8 let, hraje hry

#ad
Vtech #ad - 80-546204. 4 různé hrací desky s více než 300 aktivitami: den s funny sunny každodenní rutiny; ty a já role-hry; příběhy a písně; zábavné hry / rozšiřitelný obsah rozhlasového hry.

Rozsah dodávky: 1 x vtech funny sunny, interaktivní lampa - přítelkyně / se zástrčkou a obsahem více než 5 h / německá verze / 6 x AA demo baterie / věk: 3-8 let / výr. Díky integrovanému nočnímu světlu, pečlivým sadám a melodiím se hodí jako pomůcka pro usínání / pokud je stanovena doba probuzení, probudí dítě jemným světlem a klidným hlasem.

Hra, zpěv, tanec a zábava: interaktivní lampa nadchne mnoha funkcemi a doprovází děti vstávání, usínání a v mnoha dalších oblastech života po celý den. Č. Veselá funny sunny se pohybuje a reaguje mnohostrannými výrazy obličeje a pohyby úst při mluvení / se svítícím obličejem, stínidlem a zobrazením času a oznámením.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška12.6
Délka8.66
Hmotnost1.43
Šířka6.69
Číslo dílu80-546204
Modelka80-546204
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Edillas

#ad

Edillas Budík pro děti, digitální dívky, bez tikání, noční světlo/odpočítávání/odpočítávání, 2 alarmy, 6 vyzváněcích tónů/nastavitelná hlasitost/dobíjecí hodiny, chlapci, dinosauři, bezhlučný, budík

#ad
Edillas #ad - Hlasitost vyzvánění lze přizpůsobit, můžete nastavit dostatek vyzváněcích tónů, aby vás probudilo. Design barevného světla: barva světla pro děti si mohou jasně přečíst čas ve tmě a zvolit si barvu světla jako funkci preference dítěte, která dokáže splnit zvědavost dítěte.

Pokud máte nějaký problém, kanceláře, můžete se na nás obrátit. Dlouhodobá práce: integrovaná, pěkný dárek pro každou příležitost, ekologická usb baterie, obývacího pokoje, na cesty, zejména jako krásné dekorativní svítící hodiny do ložnice, na cesty a na doma. Budík se pozastaví a po 5 minutách znovu zazvoní, 1–6 dní pondělí až sobota, 1 až 7 pondělí až neděle. Exkluzivní dárek pro děti: velikost: 11, 2 skupiny budíků, 6 druhů vyzváněcích tónů, perfektní jako dárek pro děti.

Funkce odloženého buzení: bubudík zvonzvonzvonzvonzvont, například: snídaně, schůzky, což lze dvakrát opakovat. Různé hudební buzení: k dispozici je 6 různých druhů hudby budíku, takže si děti mohou vybrat vyzváněcí tón podle svých vlastních preferencí. Alarm lze nastavit na 1–5 dní od pondělí do pátku, stiskněte libovolné tlačítko nebo protřepejte budík. Pozor: na zboží se vztahuje záruka. Pracovna.
ZnačkaEdillas #ad
VýrobceYadelai #ad
Výška4.53
Délka1.77
Hmotnost0.26
Šířka1.5
Číslo dílukinderwecker
ModelkaWecker Kinder

5. CreaDesign

#ad

Motiv Moitv traktor, dětský radiobudík bez tikání a se světlem/osvětlením, CreaDesign Analogový dětský budík s přáním jménem, začátek školního roku

#ad
CreaDesign #ad - Přechod ze zimy na letní čas a naopak běží u tohoto budíku zcela automaticky. Vaše personalizace nám nyní pohodlně sdělte prostřednictvím placku.

Přesný čas: díky příjmu dcf vám rádiobudík vždy ukazuje přesný čas. Snadná manipulace: jednoduché ovládání budíku. Tlačítko zap/vyp na zadní straně, světlo se zapne stisknutím tlačítka Snooze. Rozměry: 9, 6 x 5, 5 x 11, 9 cm. Plastový kryt zajišťuje jasný výhled na analogový ciferník. Materiál: rám je vyroben z lehkého černého plastu. Dětský budík je provozován na baterie a je napájen baterií AA Mignon. Je potřeba a není součástí dodávky. Jedinečnost: láskyplně vytvořený ciferník je potištěn přímo jménem dítěte.
ZnačkaCreaDesign #ad
VýrobceCreaDesign #ad
Výška2.36
Délka1.97
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluWU-50-1104

6. Lexibook

#ad

Nintendo Super Mario, Wecker Nachtlicht, Snooze, Leuchtfigur, Auswahl aus 6 Alarmen, 6 Soundeffekten, Uhr, Wecker für Jungen und Mädchen, Blau/Rot, für 3 plus Jahren, Lexibook, RL800NI

#ad
Lexibook #ad - Alarm kann durch drücken oben auf den Wecker oder Mario beendet werden. Stromversorgung: 3 x aa / lr6-Batterien nicht enthalten mit Anzeige für niedrigen Batteriestand. Süßes super Mario-Design. Schlummer-Funktion. Abmessungen: 13, 5 x 9 x 18, 2 H cm. Schlaffreundliche LCD-Anzeige. Taste zum wiedergeben von super Mario-Tönen! Alarmfunktion mit einstellbarer Lautstärke und verschiedenen Super Mario-Wecktönen.
ZnačkaLexibook #ad
VýrobceLexibook #ad
Výška7.17
Délka5.31
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo díluRL800NI
ModelkaRL800NI
Záruka2 years.

7. LittleHippo

#ad

Přístroj na noční světlo a zvuk arktická modrá, LittleHippo MELLA Ready to Rise dětský trenažér na spaní

#ad
LittleHippo #ad - Mella kromě toho disponuje třemi zvuky alarmu a alarmem i tichým odpočítáváním pro časově řízené aktivity pro starší děti. Kdo říká, že dětské výrobky nemohou být také krásné? Půl hodiny předtím, svítí wake up light od mella žlutě a signalizuje, než je čas vstát, že je téměř čas začít den.

Udržujte své dítě déle v posteli a nechte si více spánku – mella používá barvy a výrazy obličeje, aby vaše děti naučily, kdy je čas jít spát a kdy vstát. 100% záruka spokojenosti – littlehippo stojí za svými produkty. Když mella zezelená, je čas vstávat. Patentovaný, krásný design – digitální budík mella je ohromující úspěch publika a byl představen v publikacích jako Mashable a Yanko Design díky svým četným funkcím a modernímu designu.

S vaším dítětem se vyvíjí vše v jednom – mella nabízí nejen jedno probuzení, ale také tři možnosti zvukového spánku a pět barev nočního světla, které uklidní vaše dítě a usnou. Pokud byste nebyli spokojeni, obraťte se prosím na náš tým zákaznické podpory! Dlouhá životnost a bezpečná konstrukce – dětský budík mella je vyroben z ABS a silikonu bezpečného pro děti a je schválen FCC, RoHS, CE, CA65, Reach a CPSIA.
ZnačkaLittleHippo #ad
VýrobceLittleHippo #ad
Číslo dílu1LE0908-CF-5767
Modelka1LE0908-CF-5767

8. Hama

#ad

Budík na baterie, Hama Dětský budík "Happy Dino" bez tikání dětské hodinky s motivem dinosaura, ideální také jako hodiny na učení, nastavitelný čas budíku, zelený

#ad
Hama #ad - Dětské hodinky bez tikání: žádné nepříjemné tikání díky plíživé vteřinové ručičce, tichý hodinový strojek je slyšet pouze tichým bzučením.

Včasné probuzení pro začátek školního roku: ručičku alarmu lze snadno nastavit na zadní straně budíku. Dětský budík s roztomilým motivem: roztomilé dinosaurus se perfektně hodí do dětského pokoje, s podstavcem najde budík všude své místo. Dětský budík pro učení: analogový budík s velkými a dobře čitelnými čísly a s hodinovou, minutovou a sekundovou ručičkou – perfektní pro učení hodin. Rozsah dodávky: 1x dětský budík "happy dino", 1x AA Mignon baterie, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost0.23
Šířka3.62
Číslo dílu00186431
Modelka00186431
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

9. Eachui

#ad

Analogový budík s velkým ciferníkem 4 palců, retro design černý, Eachui Budík s dvojitým zvonkem s nočním světlem, žádné tikání, budík na baterie, hlasitý alarm, tichý

#ad
Eachui #ad - Dobrá čitelnost: 4 palce velký ciferník, který umožňuje jasné a zřetelné odečítání. Velmi snadné ovládání pouze dvěma tlačítky pro nastavení času a času alarmu.

Pro aktivaci led osvětlení ciferníku jednoduše stiskněte tlačítko světla. Funkce nočního světla: příjemné osvětlení vám pomůže odečíst čas ve tmě. Vysoce kvalitní: klasický analogový budík v retro designu, krásný vzhled, opravdu kvalitní zpracování a vždy běží přesně. Hlasitý alarm: budík je velmi hlasitý, také perfektní pro hluboký spánek. Bezhlučný: Žádné otravné tikání, plíživá vteřinová ručička vytváří klidné spací a pracovní prostředí.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceEachui #ad
Výška6.26
Délka4.57
Hmotnost0.66
Šířka0.01
Číslo díluSFZ-game-52

10. MikoDream

#ad

MikoDream Kinderwecker grau

#ad
MikoDream #ad - Hinweis: bitte laden sie den wecker vollständig auf, um ihn zu aktivieren, wenn Sie ihn zum ersten Mal verwenden. Wenn sie die uhr aufwecken, wird sie hübsche niedliche Ausdrücke auftauchen, MikoDream mit Bezug auf Aussehen und Ausdruck, die eine spielerische Interaktion schaffen und Spaß mit Kindern machen.

Emoji smartwatch: von der inspiration der welpen, entworfen den neuen süßen Wecker. Warmes nachtlicht: helligkeit einstellbar. Bei der schlafenszeit, wird es den nachttisch mit einem warmen Licht schützen. Im sprachaktivierungsmodus können sie die lichter durch Tippen oder ein Ton wecken, wenn das Nachtlicht eingeschaltet ist und auf eine für den Schlaf geeignete Helligkeit eingestellt wird, sodass Ihre Kinder nachts keine Angst mehr vor der Dunkelheit haben.

International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaMikoDream #ad
Výrobcetaida #ad
Výška7
Délka7
Hmotnost0.57
Šířka1.5
Číslo dílu002
Modelka001